Wpis z mikrobloga

1 - Bądź OPem @boltzmann
2 - nie miej żadnego doświadczenia
3 - szukaj pracy
4 - nie po to uczyłeś się 4 lata, aby zdobyć dyplom i pracować za darmo
5 - w pierwszym zdaniu do potencjalnego pracodawcy zadaj pytanie o zarobki
6 - przyznaj, że nie masz ŻADNEGO doświadczenia
7 - pracodawca nie jest zainteresowany
7 - hurr durr jak ona śmie! całe życie mama i tata mówili mi, że jestem zajebisty!
8 - będzie pani na wykopie! pożałuje pani!
& - KORWIN
9 - rady o zasadach życia dla pracodawcy...
10 - wykopy uświadamiają OPa, że jest debilem

Brak Profitu

#heheszki #gownowpis #gownoburza #problemypierwszegoswiata #polska #praca ##!$%@? #polakicebulaki
  • 30
@boltzmann: ta rozmowa powinna wyglądać tak...

przykładowo

Witam... nazywam się @boltzmann skonczyłem to i to, mam takie i takie doswiadczenie, robiłem takie i takie rzeczy, jezyk na poziomie takim i takim poparte umiejetnosci takimi i takimi cerftyfikatami lub swiadectwami... jestem zainteresowany pracą dla Pani, i choć brak mi doświadczenia w ww. branży to jestem gotowy zdobyć takie doświadczenia, szybko się uczę więc nie stanowi to dla mnie problemu.

Czy mogę znać
@Arachnofob: Z tymże ogłoszenie też nie było w profesjonalnym tonie ;) Pracodawca to nie pan bóg, że się mam uniżać. Jasne należy zachować jakieś formy. W krajach, gdzie pracy jest pod dostatkiem to normalne, że pyta się o stawkę a jak nie odpowiada, to jej się nie podejmuje.
Pracodawca to nie pan bóg, że się mam uniżać.


@boltzmann: w którym miejscu to co napisałem było uniżeniem?

Z tymże ogłoszenie też nie było w profesjonalnym tonie ;)


więc pokazałeś równie nieprofesjonalne podejście, zostałeś odrzucony na wstępie więc po co drążyć?

W krajach, gdzie pracy jest pod dostatkiem to normalne, że pyta się o stawkę a jak nie odpowiada, to jej się nie podejmuje.


więc jedź tam gdzie tak się robi
@Arachnofob: Zapytałem o podstawę o nie o wiek tej Pani, ani cokolwiek intymnego ;) Pytałem o podstawę, bo idę do pracy, a poczucie bezpieczeństwa to poważna przesłanka. To nie jest ani przestępstwo ani wykroczenie.
@Arachnofob: Nie stresuj się tak ;) Winszuje, że sam jesteś pracodawca. Swoich pracowników również nazywasz idiotami? Tak piecze, bo na siłę próbujesz mi udowodnić, że skandaliczne pytanie o zarobki jest nie na miejscu. I w ogóle jestem moralnie złym człowiekiem z małym intelektem. :) Komedia.
@boltzmann: przyznaj się... jesteś kretynem?

nigdzie nie napisałem, że to chodzi tylko o pytanie o zarobki...

ale jak...
-nie masz doświadczenia
-nie interesuje cie czym bedziesz sie zajmować
-nie zaprezentowałeś potencjalnemu pracodawcy NIC co mogłoby go zainteresować tobą

a pytasz tylko o to ile zarobisz... to pracodawca ma w kolejce takich co są mili i umieją sprzedać swoje umiejętności

nie była zainteresowana i tyle... zmień podejście
@Arachnofob: Nie widzę żadnego kretynizmu w pytaniu ile zarobię ;) Bo to normalne na rynku pracownika jak sikanie. To kasa jest zachętą do pracy, a nie dobro potencjalnego pracodawcy (przynajmniej na początku). Bo jak nie kasa to co? Zainteresowałbym się w/w naturalnie, gdyby mnie czymś zachęciła. A nie, angielski zaawansowany wymagany :) Bo nie jestem niewolnikiem.
@Arachnofob: Mnie się wydaje, że generalnie potencjalny pracodawca powinien zachęcać każdego potencjalnego pracownika właśnie zarobkami. A nie wymaganiami ;) Czy powiesz mi jeszcze, dlaczego mam przedkładać potrzeby pracodawcy nad moje? Dziękuję.
dlaczego mam przedkładać potrzeby pracodawcy nad moje?


@boltzmann: a dlaczego pracodawca ma przedkładać twoje potrzeby nas swoje?

ile razy mam ci tłumaczyć...

przyuczenie to nie NAUCZENIE OD PODSTAW

ty nie miałeś ŻADNEGO doświadczenia, NIC nie zaprezentowałeś co możesz umieć ponadto tylko pokazałeś, że wymagasz... pani ci grzecznie podziękowała... nie była zainteresowana... NEXT
@Arachnofob: Akuratnie potrzeba bezpieczeństwa jest bardzo ważna. Nie miałem zachcianki 3k na rękę na początek. I nie jest usprawiedliwieniem to, że jestem do przyuczenia. Jej jak i twoja reakcja to oburzenia na co? Bo nie mam prawa wiedzieć ile zarobię?
Zdajesz sobie sprawę, że w przypadku zlecenia mógłbym nie zarobić nic? Takie pytanie to czyste zabezpieczenie tyłka.
@boltzmann: no i wszyscy są zadowoleni :)

ty - bo nie zmieniłeś pracy bo według ciebie pracodawca nie zapewnił twojego poczucia bezpieczeństwa
ona - bo nie zatrudniła pracownika który nie spełnił żadnych jej wymagań

sytuacja WIN - WIN