Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody, dzisiaj kolejne promocje na #mi6, #oneplus i inne produkty.

W Gearbest:
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB czarny international w cenie 134,99$ z kodem xiaomi4xpl (bez refa)
Xiaomi Mi5S Plus - 4/64 GB złoty w cenie 298,99$ z kodem MI5PLUS (bez refa)
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB biały w cenie 435,99$ z kodem Mik64GSl (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/128 GB czarny CMCC w cenie 449,99$ z kodem MI6YD (bez refa)
Laptop Xiaomi Air 12 wersja z nowym procesorem M3-7Y30 w cenie 489,99$ z kodem PARCELEBRAIR (bez refa)
Xiaomi Powerbank 2 - 10000 mAh Ultra-thin w cenie 14,88$ z kodem PowerBank1PL (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 298,99$ z kodem CXMMI (Bez refa)

W Banggood:
Bluboo S8 3/32GB w cenie 149,99$ (bez refa)
IPRee Lazy sofa w cenie 9,99$ z kodem 20sofa (bez refa)

W Tomtop:
Xiaomi Mi Box 4K International za 54,99$ z kodem DSXMBOX (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 379,89$ z kodem DSXM68 (bez refa)
OnePlus 5 6/64GB w cenie 445,64$ z kodem DSONEPLS58 (bez refa)

Wpisz w wiadomości do sprzedającego "Please help me choose the shipping methot to avoid customs.”, by zmniejszyć szanse na VAT
W Tomtop przy zamówieniach można używać punktów, by obniżyć kwotę, a punkty mogą łączyć białsię z kodami. Zakładając nowe konto, zapisując się do newslettera i dodając zdjęcie profilowe otrzymamy 320 punktów (3,20$) a jeśli ustawimy urodziny na jutro to wtedy otrzymamy jeszcze 200 punktów gratis - razem obniżka 5,20$.
Nie zawsze jest możliwość użycia punktów z kuponami, jeśli kwota jest za niska, ale wtedy można zamówić od razu 2 produkty.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Informacje o nas:
Obserwuj nas na Facebooku
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #tomtop
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody, dzisiaj kolejne promocje na #mi6, #oneplu...

źródło: comment_jxdAXmPYDcunFtVrDhZyrvlpMGyzBLoF.jpg

Pobierz
  • 12
Wołam zainteresowanych (111) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @lastek @