Wpis z mikrobloga

@ponycjusz ale 1500 z opłatami? Jak przez miesiąc szukaliśmy kawalerki to 1500 z opłatami to były zazwyczaj w stylu pełen PRL. Fakt faktem interesowały nas konkretne dzielnice :Zaspa, Przymorze, Oliwa.

Summa summarum płacimy z opłatami 1850 zł za kawalerkę tyle że ładna bardzo naprawdę. I to fartem bo kilkanaście osób walczylo o jej wynajem w tej cenie
@czlapka ja wiem, mieszkałem w Gdyni trzy lata pracując w gownopracy :D wtedy miałem mieszkanie 2 pokoje, 65mkw za 1500zl (chyba historyczny strzał to był) z opłatami metr od skweru Kościuszki xd

@ponycjusz dziękuję!

@StrucelRTFSC Aktualnie pracuje w wodociągach, umiem wszystko co potrzeba do tej pracy, trochę elektryki, techniczne rzeczy typu czytanie planów, wymiany urządzeń od wielkich pomp po durne sterowniki do zakładów produkcji wody (zaprogramować też je umiem z instrukcją ale
@4833478 No mam nadzieję! Tyle, że mam problem z tym gdzie mam uderzać, żeby znaleźć lepiej płatną pracę gdzie ktoś faktycznie docenia to, że ktoś jest pracowity :D dzięki za dobre słowo!
@Nomadus: Jeśli nie masz konkretnej specjalizacji w konkretnej dziedzinie tylko tak jak piszesz, nadajesz się do wszystkiego, to pewnie wszędzie się trafi dobra fucha jak będziesz miał farta. Gdańsk ma za to ten plus że to super miasto do mieszkania :)