Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

Po weekendzie wracamy z promocjami i zaczynamy od #banggood

LINK - Kabel #blitzwolf Ampcore BW-MC5 2.4A Micro USB 1.8m za $3.95 <-- kable Ampcore są bardzo dobrej jakości, polecamy za wytrzymałość :-)

LINK - Ładowarka BlitzWolf BW-S9 18W USB Charger EU US UK AU Adapter With 1m Micro USB Cable za $7.99

LINK - Słuchawka bluetooth z wbudowanym telefonem LONG-CZ J8 0.66-inch za $18.39

LINK - Box XIAOMI Mi Pad 3 64GB MTK MT8179 Hexa Core 4G RAM 7.9 Inch MIUI 8 Tablet PC za $221.59

z #gearbest

LINK - #xiaomi Redmi 4X 4GB RAM 64GB ROM za $150.99

LINK - Karta pamięci #samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card za $24.99

LINK - Figurka LightMan Small Man LED Night Light za $12.59

LINK - Latarka Zanflare F1 Rechargeable LED Military Flashlight 4500-5000K za $22.99

LINK - Śrubokręt elektryczny Xiaomi Wowstick H1 Electric Screwdriver Set za $24.99

LINK - #lenovo P8 Tablet 3GB RAM 16GB ROM Snapdragon 625 za $154.99

LINK - Lenovo HW01 Smart Wristband za $18.99

LINK - Lenovo Moto Z Play 3GB RAM 64GB ROM za $247.99

LINK - Laptop CUBE Thinker Notebook Fingerprint Sensor za $564.99

Kupon na jaki produkt chcielibyście otrzymać w najbliższą środę #srodadzienkupona? Piszcie w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Linki bezpośrednie:

cebulaonline - Mireczki z #cebulaonline,

Po weekendzie wracamy z promocjami i zacz...

źródło: comment_on0KCWMtkLGsyg5pJjTfPX0cnDY7fem1.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cebula_online: ja tam na swoje reversible nie narzekam, sprawują się dobrze, jeszcze się nie rozwaliły... ale chciałem sobie kupić więcej - dawno żadnej promocji na nie nie widziałem. Kupie jeden taki dla testów, ale znowu zgadywanie którą stronę to wkładać w ciemnościach, brrrrr, cofanie się rozwoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuba824: Na note 4x z Chin niestety nie mamy teraz kuponu.

Tutaj znajdziesz kupon do Note 4X z magazynu hongkońskiego.

poza tym, warto dopłacić do wysyłki Expedited Shipping zamiast Priority Line?

Zamówienie przez Expedited (DHL) zostanie dostarczone w 2-4 dni od nadania, ale jest wysokie prawdopodobieństwo VATu. Wybierając Priority Line najprawdopodobniej unikniesz dodatkowych opłat celno-skarbowych, ale na telefon poczekasz 10-20 dni.
  • Odpowiedz