Wpis z mikrobloga

@dertyboi: Jak 3 w wieku 20 lat to ja chyba sexmaszyną jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak nie jest z żadnym w ciąży a po drodze nie załapała wenery to nie widzę przeciwwskazań, nie raz trafiają się takie to szukają księcia a każdy tylko taką uwiedzie bzyknie i zostawi..
  • Odpowiedz
@dertyboi: idiotyczny pomysł. Jesli czujesz do niej glebsze uczucie i wiesz ze cie nie zdradzi to moglaby miec ich 10 nawet. Jesli szukasz dziewicy to powodzenia. Btw 3 w tym wieku jak na te czasy to nie jest duza liczba ;) ale jesli myslisz o niej w ten sposob to lepiej to zrob zanim ją zranisz jak sie przywiaze :P
  • Odpowiedz
Jesli czujesz do niej glebsze uczucie i wiesz ze cie nie zdradzi to moglaby miec ich 10 nawet.


@Nooiiizy: Sprzeciw, uczucia to słaby drogowskaz, zależy w jakich okolicznościach zdobyła tych 3 partnerów seksualnych ale jeżeli na dyskotece w kiblu lub zachlana na domówce to raczej słabo, jeżeli się się porządnym gościem to takie dziewczyny zostawia się jakimś lokalnym oszczypłotom a samemu poluje się na lepiej poukładane sztuki.
  • Odpowiedz
@dertyboi: a ty ile miales? Pewnie nie mniej. Pytales w jakich okolicznosciach miala ten seks? Jesli zwiazki to logiczne, ze seks to norma. Ew ja za norme uwazam tez sexfriends, jesli nie ruchala sie po klubach a np miala seks z kumplem z ktorym zwiazku nie chciala to nie problem.
  • Odpowiedz