Wpis z mikrobloga

@Drmscape ale to bardzo dobry telewizor jest ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo wielu klientów jak brało ten telewizor było zadowolonych. Wiadomo że to zależy jeszcze czego dokładnie potrzebujesz i oczekujesz od niego.
@sonmc: No czytam właśnie, że jest polecany. Rozumiem, że sprzedajesz i się na tym znasz. Zatem czy uważasz, że warto dorzucić jeszcze parę stówek do wersji ze 120 Hz matrycą? Kasa to nie problem, po prostu staram się na elektronikę użytkową wydawać rozsądnie pieniądze bo ten sprzęt się szybko starzeje.
@Drmscape nie sprzedaje ale miałem z tym bardzo duża styczność przez 2 lata.

Na bank nie warto płacić za Samsunga czy Sony więcej niż za Panasonica czy LG. W ogóle unikałbym Sony jak i Samsunga.
@sonmc: Koniec końców zdecydowałem się jednak na Samsunga UE50J6240. Chciałem koniecznie te 120 Hz bo to jednak robi różnicę przy dynamicznych scenach, a ja głównie sport oglądam. Panasonic nie miał w tej klasie cenowej odpowiednika, tzn. miał DS630, 43", ale już niedostępny, spóźniłem się na niego jakieś pół roku. 2300 PLN za 50 calowy telewizor z natywną matrycą 120 Hz to chyba dobry interes.
@sonmc: no nie moja wina, że wszyscy producenci zapomnieli w modelach na 2016 i 2017 rok o 120 Hz w full HD, a ten model Samsunga jako jedyny się ostał. Nie jest taki zły jak go malują, to odświeżona wersja J6200, który jest następcą bardzo chwalonego H6400. 4k i 120 Hz było już dużo ponad założony budżet.