Wpis z mikrobloga

Gram swoją pierwsza LW w fifie(taki slowpoke)(tak jestem slaby). I bardzo żałuje ze w zasadzie wcześniej nie probowalem grac bo bym juz wczesniej #!$%@? ta gre na smietnik. Czy serio nie da sie grac niczym innym niz BPL ? Przez pierwsze 10 meczy gralem #!$%@? z tym samym skladem tylko w odmiennych kolorach. Jak juz jakas hybryda sie trafia to Smaldini i ekipa z tylu jest i tak obowiazkowa. Moze z 5 razy gralem przeciwko druzynom bez tych #!$%@?. W sezonach widac ta przewage, ale w LW to jest przesada. Rozumiem ze jestem slaby etc ale no ale to jest nieporozumienie. Zostalo mi chyba z 10 meczy i pozbywam sie tego guana. No, to.sie wyzalilem. Dziekuje. Dobranoc.

#fut #fifa17
  • 9
@rkore Gram bpl od początku Fify, jednak często zdarza mi się przegrać z drużynami z Ligue 1 czy Calcio A. Naingollan to czołg, Mertens to zbugowany zawodnik na poziomie legend, cały atak z francuskiej to też poezja.
@Kroos123 te totsy etc mam wrazenie ze i tak nie robia takuch problemow. Dostalem dzisiaj 1:5 od gościa ktory miał Jesusa 78 i taranowal mi carvajala tots, 3 kontuzje po meczu. Ale zakladam ze po prostu jestem slaby :-)