Wpis z mikrobloga

O tym, jak z ŁKS-u pozostało 6 drużyn młodzieżowych i jedno wątpliwej jakości boisko, o tym, jak nieomal sportowo spadł do IV ligi i o tym, jak wraca na szczebel centralny, z wiarą, profesjonalną akademią młodzieżową oraz bardzo ogarniętym prezesem. Dla fanów ŁKS-u historia ostatnich 5 lat, dla miłośników Łodzi dużo szczegółów odnośnie dwóch inwestycji miejskich (stadion z gastronomią i hotelem przy al. Unii i kilka boisk przy Minerskiej), dla reszty - moim zdaniem fajna historia o kiedyś dużym klubie, który przeszedł przez piekło i właśnie się bardzo sympatycznie odradza.

#lks #lkslodz #weszlo zaryzykuję też z tagami #pilkanozna #lodz, jak coś to nie bijcie.

http://weszlo.com/2017/07/30/lodz-odczarowana-wreszcie-powroci-szerokie-wody/
  • 17
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Z tym odrodzeniem to bardzo duża przesada. Ton tego artykułu zależał tylko i wyłącznie od tego, że Drwęca się wycofała. Tak to czwarty sezon ŁKS kiblował by w III ligowym #!$%@?łku.
Stabilność w klubie? W drugiej rundzie co chwila jakieś zawirowania. A to, że piłkarze sprzedają mecze, a to, że zarząd nie chce awansować. Radionow już dogadany z Widzewem, dlatego udaje kontuzje. Dwóch piłkarzy wywalonych z klubu w końcówce sezonu...
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: super że się tak interesujesz ŁKS kolego z Widzewa i wiesz więcej co dzieje się w klubie niż osoby blisko z nim współpracujące :-) Super też, że nieprawdziwe plotki, które sami z lubością powtarzaliscie, a może nawet wymyslaliscie - vide Radionov dogadany z Widzewem - mają świadczyć, że w ŁKS jest zle xD

Tak, każdy przyznaje, że wtopa Drwęcy i nasz awans dały ŁKS drugi oddech i perspektywy na lepszą
  • Odpowiedz
@ksaler: No dziwne, że interesuje się klubem z mojego miasta.
Plotki to jedna sprawa, druga sprawa to opinia waszych kibiców i nie mówie tu o lumpach co pojęcie o ŁKSie biorą z expressu itp. Gdzie sami nie wiedzieliście co jest grane. Czy zarząd handluje, czy piłkarze, czy to wyniki czysto sportowe czy co... Normalne, sam w waszej sytuacji miałbym mętlik i tyle.
Nie muszę koloryzować na wasz temat, bo gołym okiem
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: "Zawirowania" najczęściej pochodziły od tego, co "mi znajomy znajomego podpowiedział", co najlepiej widać po tym, gdzie jest Radionow i jak wypowiadają się o ŁKS-ie byli piłkarze.

Ultrasshop to nie jest firma związana w jakikolwiek sposób z Tomadexem i Keezą. W kwestii sponsorów z roku na rok jest lepiej - tym razem aż siedmiu na koszulkach, więc nie wiem w czym rzecz. Obstawiam, że Tomadex też za jakiś czas wróci do
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz " Frekwencja na poziomie 70% zapełnienia stadionu w słabszych meczach i 90% w lepszych to jest jak najbardziej argument za rozbudową, w każdym miejscu w Polsce." - nie ściemniaj. Takie dane są z dupy. Specjalnie obniżyliście pojemność trybuny i teraz gadki o procentach. Śmiech politowania :) Obniżcie do 3500 to będziecie mogli krzyczeć o 100% frekwencji.
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: @ksaler: Przykład Radionowa to przykład, którego nie brałem poważnie. Natomiast nie zaprzeczycie, że sami nie wiedzieliście czego lub kogo to wina, słabsze wyniki w drugiej rundzie. I okej, nic mi do tego. Po prostu sytuacja była daleka od stabilizacji i tyle. Jaka jest teraz, nie wiem. Ale skoro sam Salski nie wie jaki cel stawiać przed drużyną, to chyba sytuacja nie zmieniła się na niewiadomo jaki plus?
  • Odpowiedz
@Stewie1910: Trybuna bez skyboxów jest 5100, nawet jeśli odniesiemy wiosnę do całej trybuny mimo zamknięcia sektora C1 to nadal jest koło 60/70% (poniżej 3 tysięcy już raczej nie schodziło). Zresztą, ta pseudowojenka na argumenty jest bez sensu, bo i tak wy wiecie, że jest nas 350, wszyscy z Karolewa, a my, że pikniki nie przyjdą, żeby im dym z rac w oczy leciał na trybunie.

@FanaticoRosso1910: Trochę przy piłce pracuję
  • Odpowiedz
Natomiast nie zaprzeczycie, że sami nie wiedzieliście czego lub kogo to wina, słabsze wyniki w drugiej rundzie. I okej, nic mi do tego. Po prostu sytuacja była daleka od stabilizacji i tyle.


@FanaticoRosso1910: czyli zaczęli grać słabo, bo sytuacja w Klubie była daleka od stabilizacji. Spoko :)

PS. to co się u Was musiała dziać na koniec rundy zatem? Jakiś organizacyjny armagedon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS2
  • Odpowiedz
@czlapka: Fakt, źle to ująłem, ale nie było do samego końca wiadomo na jakich zasadach będzie ułożona ta współpraca (i z jaką firmą, którymś z dystrybutorów jak R-Gol/VitaSport czy bezpośrednio).

Swoją drogą, dużo osób u Was wierzy w to, że z ponad 2 tysięcy karnetów 1500 to Cosinus, a na meczu z ROW-em było mniej niż 4800? Bo to dwa główne zarzuty merytoryczne :D
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz z tym cosinusem to nie wiem, te dwa tysiące to nie jest taki zły wynik, macie problem ze po drugiej stronie Łodzi jest fenomen na skalę światową w tym zakresie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A frekwencja to na pewno dużo osób ma wątpliwości. Są systemy elektroniczne. U nas frekwencja podawana jest w trakcie meczu, u was 2 dni po. Rzadko kiedy jest dobre zdjęcie na którym ujęta
  • Odpowiedz
@czlapka: Teraz jest gdzieś 2200 (dochodzą jeszcze cały czas fundowane plus delikatny ruch w kasach, moim zdaniem przy dobrych wiatrach uda się zmęczyć to 2,5 tysiąca na koniec sprzedaży po trzecim meczu) z czego 185 to Cosinus i "kilkadziesiąt" to przychodnia. Odliczając sponsorów - o tysiąc mniej niż ekstraklasowy Górnik Zabrze (w identycznej cenie, i oni, i my po 280 złotych na sezon na najważniejszy sektor).

Co do frekwencji, nadal kuleje
  • Odpowiedz