Wpis z mikrobloga

Jakie siodełko i z jaką szerokością dla 125mm rozstawu kości? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po wielu poszukiwaniach chciałem zamówić coś z często polecanych WTB, pewnie z serii Volt, no ale po pomiarach zwątpiłem... Według miarki WTB nigdzie się nie mieszczę, nie mamy dla pana siodełka i co pan nam zrobi? Wróciłem do punktu wyjścia w poszukiwaniach, więc zwracam się do grona ekspertów o pomoc.

Szukam czegoś do turystycznych tras na gravelu >100km, pewnie coś pomiędzy emerycką kanapą, a płaską deską, najlepiej z dziurą. Budżetowo do 300-350zł. Tak wiem, że znaleźć dobre siodło to nie lada sztuka i przez internet nie da rady dobrze doradzić, no ale byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki i namiary. Testowałem niedawno 2 modele od Selle Italia, oba szybko odesłałem, więc raczej pomijam tę firmę. W obecnym siodle (bodajże 150mm) nie ma problemu z bólem tyłka, ale po kilku godzinach zaczynam czuć coraz większy dyskomfort, zaczynam się wiercić w siodełku plus mam małe obtarcia w górnej części ud, między udem na półdupkiem :< Dzięki!
#rower
SnikerS89 - Jakie siodełko i z jaką szerokością dla 125mm rozstawu kości? ( ͡° ʖ̯ ͡°)...

źródło: comment_MWKRJsca9P64O7BwjsOfjVYNlBKVbzfV.jpg

Pobierz
  • 5
Szukam czegoś do turystycznych tras na gravelu >100km, pewnie coś pomiędzy emerycką kanapą, a płaską deską, najlepiej z dziurą. Budżetowo do 300-350zł.


@SnikerS89: http://www.brooksengland.com/en_eu/b17-imperial-3.html

Ewentualnie inne Brooks, które się dopasowują do tyłka. Sam na razie się spłukałem i nie mam $$$ na inwestycje, ale poczytaj recenzje tych siodeł.

ale po kilku godzinach zaczynam czuć coraz większy dyskomfort, zaczynam się wiercić w siodełku plus mam małe obtarcia w górnej części ud


A
@geuze: W sumie to już po fakcie zakupiłem sudocrem i teraz używam, ale mam wrażenie, że za często jeżdżę ostatnio i nie ma to kiedy się w pełni zregenerować ;)

Sprawdzę te co podaliście, dzięki.