Wpis z mikrobloga

Pół dnia pobierania ... ^^
Czy jak grałem przez goga w podstawkę, teraz mam w3 + dodatki to zapisał mi się gdzieś ten save i będzie można go użyć w wersji GOTY ( wersja z dodatkami )?
Jakie ustawienia polecacie na słabe kompy? Bo ustawienia chyba się nie zapisały, a miałem niskie-średnie ( robione by ładnie wyglądało, tanim kosztem ). Jedynie Novigrad mi mulił

Czy jak miałem questa nieskończonego ( zebrać wszystkie karty w gwinta ) to ten quest jest dalej w GOTY czy już rozszerzony o dodatkowe karty do zdobycia?

#wiedzmin3
Pobierz Lewo - Pół dnia pobierania ... ^^
Czy jak grałem przez goga w podstawkę, teraz mam w...
źródło: comment_EAGfZApqzKEoVNaV16AObKt8tf3Czl92.jpg
  • 4
@Lewo: słabo, u mnie GOTY w 40 minut się pobrało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

savy nowe musisz

ustawienia wsio low, bo dodatki zwiększył nieco wymagania
@FLAC: no tym śmieszniej, bo teraz mam błąd instalacji ( taki jak TU ).
Reset kompa i teraz sprawdza pliki i od nowa zaczyna się pobieranie ( "aktualizacja" ) - 38GB, mimo, że dokladnie tyle się pobrało.

Już mnie gog wkurzyło. Chyba zainstaluje podstawkę z płyty a do dodatków pobiorę sam obraz płyty z goga.

edit: w sumie to nie wiem czy pobiorę same dodatki bo po kupieniu samych dodatków zrobiła
@Lewo: a to nie wiem, nigdy nie miałem takiego błędu

pierwszy raz wgrywałem z płyt, potem stwierdziłem, że szybciej będzie przez neta (światłowody) i ściągałem przez goga, bez problemów za każdym razem

ściągnij GOTY z przeglądarki jako pliki instalacyjne, najmniej awaryjna opcja chyba, ale czasochłonna, choć w razie błędu w instalacji nie trzeba pobierać wszystkiego jeszcze raz