Wpis z mikrobloga

@czlowiek_polak: probowalem z epapierosem i powiem Ci ze to gowno daje. Znam wiele osob ktorym tez nie pomogl. Ja np. myslalem ze rzuce od tak bo bede mogl wszedzie pykac (to byl 2012) i pykalem, owszem, ale zaraz znowu chcialo mi sie palic, wiec siegalem po normalnego. Jak ktos tu napisal, wez jakis Desmoxan i wio.

Ps. Pale dalej( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czlowiek_polak: po co z jednej trucizny przerzucać się na drugą , nie rób tego, paliłem 10 lat dochodziło już prawie do paczki dziennie, postanowiłem ze koniec i juz. Kupiłem sobie tabletki nicorix, przestałem palic z dnia na dzien, w pierwszym dygodniu pozwoliłem sobie na papierosa dziennie, ale potem juz koniec. Brałem te tabletki przez miesiąc, nie wiem czy one czy silna wola, ale niedlugo bedzie pol roku bez papiersoa.
@SH91: nie palisz po 3-4 dniu brania tego syfu, tak samo jak dojdziesz do momentu gdy sam chcesz rzucic i nie zapalisz pierwszego rano to pozniej jakos idzie, gorzej po paru tygodniach jak wypijesz piwko i znajomi obok Ciebie pala fajki:(
@SH91 wtedy był inny sprzęt. Też miałem podejścia od kiedy efaje wchodziły na rynek i bezskutecznie. A jakieś półtora roku temu kupiłem pierwszy porządny sprzęt i z dnia na dzień pożegnałem się z analogami :) Jak mam zapalić zwykłego to mi nie dobrze. Z nikotyną zjechałem do 2mg :) W życiu do tytoniu nie wrócę :)
probowalem z epapierosem i powiem Ci ze to gowno daje


@SH91: Bo pewnie kupiłeś sobie volisha na wysepce. Ja też miałem za sobą nieudane próby rzucania, i e-fajki mnie nie przekonywały, ale jak pojawił się lepszy sprzęt wszystko się zmieniło. Rzuciłem z dnia na dzień, ba z godziny na godzinę a byłem zatwardziałym palaczem, który nie potrafił rzucić nawet gdy pojawiły się skutki uboczne. Po prostu trzeba mieć odpowiednią wiedzę o
@czlowiek_polak: Nie pamiętam, też jakiś patyczak od Aspire, ale z regulowanym napięciem. Za chwilę miałem już subtanka mini i to już w ogóle było jak przejście z syrenki do mercedesa. A dzisiejsze atomizery i mody to już jakieś bugatti, bentleye i lamborghini. Żeby nie potrafić rzucić palenia za pomocą współczesnego sprzętu waperskiego to naprawdę wielki wyczyn.