Wpis z mikrobloga

@enforcer: The Fifth Race, Window Of Opportunity, Enigma. Takich odcinków się nie zapomina. Generalnie odcinki z Tollanami, Nox czy Tok'ra były zawsze dobre.
Niedawno wróciłem do SG1, bo był jakiś długi weekend i wciągnąłem przez kilka dni 9 sezonów :)
  • Odpowiedz
@enforcer: @Bethesda_sucks:
SG1 jest niesamowite. Zdecydowanie jeden z najlepszych seriali sci-fi i zdecydowanie mój ulubiony. Jedno z najlepszych uniwersów kosmicznych.
Widziałem dwa razy i za drugim bałem się, że lata zrobią swoje i będzie odpychać ale nie! Efekty specjalne w niektórych odcinkach były na naprawdę wysokim poziomie.
BSG, Firefly, Star Treki, The Expanse są dobre a może nawet pod niektórymi względami lepsze ale SG1 za całokształt zdobył moje
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: > Z nowych w miarę dobre jest jeszcze Dark Matter (od gościa od Stargate).

@Bethesda_sucks: ale przecież Dark Matter nie da się oglądać bez zgrzytania zębami ( tak samo jak killjoys, omg chcę zapomnieć że to istnieje (,) ) - DM chyba jedynie w myśl powiedzenia "z braku laku i kit dobry"
  • Odpowiedz
nie wiem czy wiesz ale na fejsie SG pojawiła się z tego co pamiętam zapowiedź nowej serii Orgins ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Leniwy: ale to ma być 5 albo 6 odcinków po 10 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz