Wpis z mikrobloga

@kudycris: Jak myślicie czy warto dopłacić te kilka dolców za Eachine e011 (16$) czy lepiej zdecydować się Furibee F36 (11$)? To będzie moja pierwsza tego typu zabawka i nie wiem czy ma to znaczenie. Dodam, że chcę do tego zmontować fpv z budżetową kamerką i odbiornikiem.

#drony #fpv #banggood
  • 11
@kudycris: i dokup baterie, tylko nie za słabe.
Latam nimi namiętnie fpv:) kamerkę eachine tx01 (czesto w promo za 12$) i odbiornik rotg01 (21$ banggood) polecam.
@kudycris: ostatnio była dosyć długo po 12$, ale trudno powiedzieć kiedy wróci, sam przed tą promocją kupiłem za 18$, tak samo odbiornik kilka razy wracał do promo 21$ (teraz też jest).
Polecam baterie eachine 150/240mAh 45C (do e011 akurat te drugie), są zestawy po 5 lub pojedynczo. W Furibee F36 różnica między standardową a 45C to o wiele więcej mocy

Rodzaj sterowania oczywiście mode2
@Wu70 az taka roznica miedzy e010 a e011?:) mam dwa e010 i dokupilem sobie bateri na bg bo akurat byly po 5zl. Ale jak taka roznica to rozwaze e011 do fpv. Kamera tx03 i google w drodze:) bedzie zabawa:)
@andreaw317: tak, w stosunku do niewielkiej różnicy w cenie zmiany są bardzo duże. Większe&mocniejsze silniki i większa&wydajniejsza bateria, czyli to co najważniejsze.
Ważne żeby nie dławić ich słabymi bateriami, jak kupisz wydajniejszą baterie to nawet e010 jeszcze trochę mocy dostanie. ;-)
Do tego e011 ma protokół bayang i możesz dokupić sobie normalną aparaturę.
Do e011 możesz też łatwo wgrać custom firmware i masz tryb acro.
Tym bardziej kamera tx03 która jest
@Wu70 jesli wroci promocja na tx01 to tez sie wyposaze a tx03 bedzie do bugs 3. Czyli do e011 np. aparatura FlySky FS-i6 2.4G 6CH AFHDS bedzie komatybilna? Jesli nie ta to jaka fajna i w miare przestepna cenowo bedzie współgrala z e011 jednoczesnie bedzie tez do wykorzystania z czyms co sam stworze w zimowe wieczory?:)
Czyli do e011 np. aparatura FlySky FS-i6 2.4G 6CH AFHDS bedzie komatybilna?


@andreaw317: nie, musi wspierać bayang, szukaj pod słowami bayang lub multiprotocol.
I nie tyle chodzi o aparaturę co moduł nadawczy, a taki widzę jest do FS-i6 z bayangiem i jak dokupisz to zadziała. Ogólnie moduły pasują zazwyczaj do wielu aparatur.

Nic nie polecę bo jeszcze się z tym nie bawiłem, ale spokojnie znajdziesz - apraturę z bayangiem albo "normalną"