Wpis z mikrobloga

Część. Chcę kupić odkurzacz z mopem od ilife(albo innej chińskiej marki). Mieszkanie małe, brak dywanów, za to mopowanie by się przydało. Rozpatruję x5, ale gubię się trochę w modelach. Który z nich ma "prawdziwe" mopowanie(ma zbiornik na wodę i płyn)? Polecacie któryś model szczególnie? Jakie części zamienne warto nabyć podczas zakupu? Jaka wersja byłaby najlepsza, gdyby jednak były dywany? I ostatnie macie jakieś kupony? :> Dzięki
#ilife #gearbest #aliexpress #banggood
  • 18
@xDrope: https://cebula.online/promocje/gearbest/zestawienie-odkurzaczy-ilife-z-wysylka-z-europy/ tutaj masz zestawienie i dostepnosc, co do dywanow to mam A4 i daje rade. Ma turboszczotke i duza moc ssania. Cioci zamowilem x5 z mopem i jest zadowolona, tylko pamietaj, ze brudu zaschnietego typu sos ze spagheti nie zmyje, bardziej to takie lekkie smugi woda. Zwroc uwage, ze chyba nie ma idealnego modelu, bo jeden ma mopa, ale nie ma turboszczotki itd
A się podłącze - jak to wygląda z realym czasem pracy? Mam 80m2 na parterze - same płytki i panele, duży salon, kuchnia, korytarz i ew. wiatrołap. Czy robot jest w stanie to oblecieć na baterii? I z tego co czytałem, jak nie mam dywanów to turbo szczotkę można sobie darować - sam odkurzacz da radę?
@xDrope
@Diabelek
Uuuu widzę Gearbest ma super promocje na iLife. Pierwszego V5S Pro brałem za trochę ponad 700zł kilka miechów temu. Drugiego miesiąc temu promocyjnie za 600zł. Trzeciego z 2 tygodnie temu za 650zł. A teraz widzę jest promocja i można takiego wychaczyć za 538zł (wysyłka Chiny ale jak brałem mojego trzeciego to też było niby z Chin a przy priority line przyszło za kilka dni od zamówienia).
Tak więc znam V5S
@xDrope: Jak coś to ja właśnie wczoraj odebrałem mojego ILIFE V7 zamawiany z GearBest. Przesyłka szła całe 12 dni i wszystko miodzio. Płaciłem zwykła karta kredytowa. Nie miałem żadnego cła. Puki co jestem mega zadowolony.

Ps: Opcja mopa w V7 to tzw mop suchy. tam nie ma pojemnika z wodą. Możesz co najwyżej zmoczyć mopa i podpiąć aczkolwiek traktował bym to raczej jako ścierka do kurzu. Mop w żadnej formie się
Hej koledzy odkopię ten temat - macie te ajlajfy z mopowaniem? Ma to jakiś sens czy więcej z tym #!$%@? niż pożytku?


@hurin: A mi się nie chce myć ręcznie. Jeden poziom 50m2 zapuszczam i tylko przychodzę co 10 minut szmatkę w wodzie opłukać. Wiadomo że to nie to samo co mycie 'normalnie' ale mi to styknie. I tak dużo lepiej niż jak nie myłem podłogi i kilka tygodni :)
Jak
@hurin: mam ilife x620 z turboszczotką normalną i drugą, zamienną, taką gumową, jest też opcja mopowania. Polecam mopowanko bo to taka kropka nad "i" po odkurzaniu, można nalać odrobinkę płynu do mycia podłóg i fajny zapach pozostaje, a podłoga odświeżona. Tak jak ktoś napisał, bardzo zabrudzonej podłogi błotem czy jakimiś sosami zaschniętymi nie umyje, chyba żeby go puścić na trybie że jeździ i myje aż do wyczerpania baterii ;) albo z