Wpis z mikrobloga

  • 1
@Perlo no widzisz mnie przynajmniej nie musisz czytać bo jak to ująłeś udzielam się pod paroma tagami, rzadko wypowiadam się jak nie mam nic do przekazania więc wystarczy dodać na czarną i masz pseudointeligenta w sumie z głowy bo przecież i tak występujesz głównie pod patologicznymi tagami c'nie?

A mi się ciągle pojawiają nieotagowane gówna albo wynikające z niekompetencji twórców tego portalu gdzie coś otagowane innym tagiem + magicala mam w
  • Odpowiedz
@Bambro: Nie udzielam sie zbytnio pod tagiem magicala, od tego mam mirkoczat jak chce sobie poogladac patusy z innymi. Patologicznym tagiem to sa wlasnie anonimowemirkowyznania pelne zarzutek i mizoginow.
A to ze nie ma obowiazku tagowania na wykopie (poza malymi wyjatkami) to pretensje do michala, ludzie od wiekow prosza o moderatorow tagow i ogolny nakaz tagowania w odpowiedni sposob, bo syfu nie lubi nikt.
  • Odpowiedz
  • 1
@Perlo no to w sumie #!$%@?łeś się dla samego #!$%@?, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Ja sam czasem pisze głupoty i nakręcam gownoburze jak jest potencjał ale mimo wszystko jest różnica między wyznaniami gdzie zarzutki widać z kilometra a tagiem gdzie ludzie dzielą się w emocjami z godzinnych sesji oglądania patologii.
  • Odpowiedz
@Bambro: Jaka to roznica? Serio pytam. Ty spedzasz godziny na czytaniu zarzutek i zali mizoginow i #!$%@? jakie to kobiety sa zle. Oni godzinami komentuja innego typu patologie. Nie widze roznicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Perlo ja wchodzę sobie czasem w pracy jak mam przestój na wykop to przez te 5 minut jak zdążę to czasem odpisze na coś czy przeczytam, magicala ludzie oglądają godzinami dziennie
  • Odpowiedz
@Bambro: No ja oglądam często magicala na drugim TV, i to ma znaczyć że nie znam się na polityce? Nie udzielam się tutaj na wykopie za mocno jeżeli chodzi o polityke, ale już samo twoje stwierdzienie jest totalnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Bambro: Ja mam w tle wlaczonego, bo pracuje na kompie. I co teraz? Pracuje w domu, moge sobie puszczac co chce, posmieje sie z patoli w tle. Serio nie ma nic smieszniejszego niz ludzie udajacy inteligentow smiejacy sie z prostych rozrywek.
  • Odpowiedz
@Bambro: uj tam z polityką, w każdej grupie będzie mniejsza lub większa dyskusja na ten temat, ale mienienie się elitą internetu, podniecanie się jedną patologią i tępienie innych... ot wykop.
  • Odpowiedz
@Bambro: Po tym poscie. Chcialbys byc inteligentem, ale nie rozumiesz podstawowych rzeczy. Pewnie jestes jakims przemadrzalcem co studiuje prawo i mysli ze jest elita spoleczenstwa i takie rozrywki sa niegodne jego szacownej osoby xD
  • Odpowiedz