Wpis z mikrobloga

podpowie mi ktoś za ile mniej więcej mógł bym sprzedać laptop lenovo y50-70 z mrugającą matrycą? koszt wymiany matrycy 400zł.
specyfikacja:
Matryca matowa IPS 1920x1080
Procesor Intel Core i7 4720HQ
Dysk SSD 250 GB Samsung 850 EVO
Pamięć RAM - 16 BG DDR3
Nvidia GeForce GTX 960M 4GB

#pcmasterrace #laptopy #lenovo
  • 18
  • Odpowiedz
@marcinnuri: już nie ma gwarancji, ze sprawną matrycą chodzą po 3000-3500.
da się go normalnie użytkować porostu czasem co 10 minut coś mrugnie lub przeleci jakiś pasek
  • Odpowiedz
ze sprawną matrycą chodzą po 3000-3500.


@Takezo: Nie chodzą.

Dysk SSD 250 GB Samsung 850 EVO

Pamięć RAM - 16 BG DDR3


@Takezo: Jak masz hdd to 8GB ramu i ssd sprzedaj osobno, a laptop z tradycyjnym dyskiem wystaw za 2k i ewentualnie schodź z ceny w dół.
  • Odpowiedz
@Takezo: skoro to lenovo, to wcale nie musi być matryca, a zintegrowana karta graficzna. No chyba, że wiesz na 100% że to wina matrycy
  • Odpowiedz
da się go normalnie użytkować porostu czasem co 10 minut coś mrugnie lub przeleci jakiś pasek


@Takezo:
a) 960m
b) taśma matrycy
c) matryca
Radzę to dobrze sprawdzić żebyś potem nie miał problemów z kupującym zacznij od wykluczenia karty podłączając do zewnętrznego monitora.
  • Odpowiedz
@zwk-: na 100% tego nie wiem, laptop był raz na gwarancji odesłany wymienili matryce bo mrugał cały czas po wymianie początkowo było dobrze ale potem zaczeło się znowu ale o wiele słabiej niż na starej matrycy
  • Odpowiedz
@Takezo byle do gwarancji :) zrób sobie z tego laptopa komputer do telewizora. Podłącz bezprzewodowa mysz i klawiatur i masz super zestaw do oglądania itp
Ps chociaż chyba mi się modele pomylił bo ja mam z i5 6 generacji hq i ddr4
  • Odpowiedz