Wpis z mikrobloga

@LubieBycZabijana: A to nie bardziej ombre? Ładny kolor Ci wyszedł, możesz w sumie już usunąć, bo zobaczyłem co chcialem zanim stulejki się zlecą xD w ogóle nie zawołałaś mnie tylko kogoś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shishu dziękuję :3 si, to fioletowe ombre. Na górze mam taką śliwkę a na dole jaśniejsze coś, jak taka lawenda trochę. Wyszło dobrze, bo wcześniej miałam bardzo jasny blond, no i super fryzjera znalazłam :D
  • Odpowiedz
@LubieBycZabijana: tak sądziłem, stąd też taki ładny efekt :D od razu mi lepiej, lubię kolorowe włosy; ma różowa też ma podobne ombre. chyba lepiej Ci w tym fiolecie niż w blond włosach, co?
  • Odpowiedz
@Shishu: W obu czuje się spoko, zwłaszcza w takim jasnym blondzie. Ale jak zrobiłam fioletowe to się totalnie zakochałam i nie planuję zmieniać. Ewentualnie modyfikować dla lepszych efektów. No i włosy są zdrowsze, bo już nie rozjaśniam. Ogólnie na początku chciałam mieć ombre srebrno-fioletowe, ale do tego srebra trzeba zrobić dosłownie białe włosy, więc pewnie zostałabym łysa, bo mam awitaminozę i włosy mam cienkie i nie za dużo.
  • Odpowiedz