Wpis z mikrobloga

@pandapl: nie poularne a zwyczajnie dobre, risen 3 to po prostu gniot, dlatego jest wart 1$ :P gra nie zachwyca i jest bardzo przeciętna, jedynie Risen 1 był jako taki(tj kopiuj-wklej g1+g2 na silniku g3), 2 o wiele gorsza a 3 jeszcze gorsza
@pandapl Gothic niestety nie jest tak popularny poza naszym zaściankiem, jedynie w Rosji jest jeszcze jako tako. Pewnie stąd ceny.

A Riseny są po prostu #!$%@?, te same błędy w kółko czyli drewniane animacje, #!$%@? system walki itp
@Deykun jak jest jedną z najlepszych które powstały to może, ale ile jest takich gier? Oczywiście są też wyjatki typu pikseloze z 1998 roku o których mało kto słyszał za 20 euro na steamie.
ktora rozgłos zdobyła zresztą tylko w kilku krajach Europy


@Bambro: ostatnio widziałem filmik jakiegoś amerykańca jak jarał się tym tytułem i polecał innym amerykanom bo pewnie nawet nie słyszeli o Gothicu a to w sumie dobra gra jest :D
@Hatespinner: oj, chyba użyłem tutaj złego słowa przez co ten wpis mógłby być inaczej odebrany, "wasze gry" to miał być zwrot do PB. Chyba lepszy w tym przypadku byłby "ich gry".
@Deykun: Ja kiedyś z dodatkiem dałem za cyfre z 12zł? Za to ostatnio miałem problem z wyrwaniem tanio Warcrafta 3 z dodatkiem i w końcu 5 dych zapłaciłem ...