Wpis z mikrobloga

Teść chciałby wyposażyć swój telewizor w jakiegoś tv boxa który pozwoli na oglądanie filmów sciaganych z Internetu, oglądać zdjęcia z wakacji i od czasu do czasu puścić jakiś filmik na YouTube czy przejrzeć newsy na Onecie.

Rzuciła mi się dzisiaj reklama z Gearbest z takim cudem dość tanim - http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_627110.html?lkid=10364109

Co o tym sądzicie? Telewizor obsługuje 1080p ale w przyszłości ma być wymieniony na jakiś 4k.

#tvbox #chinskiecuda #aliexpress #gearbest #android #komputery
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nightman dokładnie tak. Jednak nie ma aplikacji nc+go dedykowanej pod Android TV. Jak i wielu innych, co jest trochę upierdliwe. Gdyby to było, to moje wszelkie problemy z meczami zostałyby rozwiązane :D
  • Odpowiedz
@nightman: ekran jest przekręcony o 90st, próbowałem używać Android TV touchpada ale myszki nie pokazuje, nie mogę się nawet zalogować :( może gdyby się jakoś udało myszkę zrobić, to wtedy szybciej.
  • Odpowiedz
@nightman zainstalowalrm wersje na Tablet, ekran jest wtedy normalnie. Podpiąłem zwykła myszkę na kablu i działa. Właśnie mecz oglądam ;) jakość nie jest najlepsza, ale też bez tragedii. Niby 720p - maxymalna. Idzie bez zacięcia. Wiec w sumie myszka bezprzewodowa i wszystko śmiga, albo jakąś apka na fona imitująca myszkę.
  • Odpowiedz