Wpis z mikrobloga

@kamilg16: Z euforią bym uważał, był jakiś zonk na forum perfumowym z jednym zapachem, ja na wszelki wypadek omijam.
@Wooooo: A co to zmienia? Jak kupuje dla siebie to najwyżej korka nie będzie miał chyba, że na prezent.
@Wooooo: Nie no spoko luz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu myślałem przez chwilę, że będziesz podważać oryginalność testerów. Już wyczulony za bardzo może jestem na te prawdy objawione, że tester to mocniejszy, albo perfumerie internetowe to fejki sprzedają bo w douglasie jest za 500 zł a nie 100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pollos: @Wooooo: może być tester, spokojnie. kwestia tylko czy oryginały. Jak piszecie że jakiś jeden przypadek nieoryginalnych to raczej chyba skorzytsam z perfumeria-euforia.pl jest adres sklepu stacjonarnego itp. na marciano nie ma nic.
@kamilg16: Sprawdź sobie ceny w tych perfumeriach:
perfumesco, e-glamour i ich drugi sklep perfumy-perfumeria, empik, dolce i ich drugi sklep testery perfum, ipefumy i ich drugi sklep proste zakupy, pachnidełko, tagomago, komputronik sprzedaje perfumy nawet : D, makeup, onlineperfumy ( tylko u nich długo bardzo trwa wysyłka i bardzo utrudniony kontakt na ich polskim mailu, no i czasem zamówisz 2 zapachy a sami z siebie wyślą jeden bo drugiego nie mają