Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki i Mirabelki, wpadłem na pewien pomysł i chciałbym zapytać Was moje drogie kocury co o tym sądzicie. Mianowicie przyszło mi na myśl, aby na naszym mirko stworzyć tag, pod którym będą oferty pracy. Można by go nazwać #mirkopraca. Działałby on jak każda strona z ofertami pracy, tylko z tym wyjątkiem, ze tutaj wgląd miałaby tylko i wyłącznie nasza wielka rodzina Mirków. Myśle, ze byłaby to ciekawa inicjatywa, bo tyle tu różnych bezsensownych tagów, które maja pierdyliard obserwatorów, a tak może by ktoś dzięki temu znalazł nowa, fajna pracę. Powiedzcie czy nie byłoby ekstra pracować z innym porządnym Mirkiem? Nie musiałbyś tłumaczyć swojego poczucia humoru, bo każdy normalny Mirek podchodził by do różnych tematów z dystansem, bez kija w dupie. Wiadomo, ze jest tutaj jakis odsetek, raków ale tego niestety wykluczyć się nie da. Popatrzcie ilu nas tutaj jest i w ilu branżach pracujemy. Jakie to są możliwości. Czekam na Wasza opinie w sprawie tego mojego pomysłu tudzież inicjatywy. Prosiłbym o wyplusowanie w gorące żeby był większy odzew i większe grono odbiorców. :)
#praca #pomysl #inicjatywa #korposwiat #kiciochpyta #pracbaza #ogloszenie #korpo #ciekawostki
  • 17
Świat na mirko byłby piękniejszy, lewaki pracowały by z lewakami, prawami z prawakami, weganie z weganami. Poukladalibysmy ludzi jak tetrisa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zagubiony_w_przestrzeni: Tego jeszcze nie dopracowalem ponieważ pomysł na razie powstał, ale myśle ze większość ofert byłaby legitna, ewentualnie szło by razem jakoś spróbować usprawnić ten system. Wszystko jest do dopracowania Mireczku. ;)
@sorhu: Oj przesadzasz. Na portalach typu OLX (praca) tez są różni debile, ale mimo wszystko normalni ludzie znajdują dzięki temu robotę i myśle ze tu tez było by podobnie. Idioci są wszędzie ważne żeby ich odpowiednio szybko wykryć. Uważam ze nawet jakby niewielki procent ludzi z mirko znalazł dzięki temu prace z której będzie zadowolony to warto coś takiego zrobic.
@sorhu: Otóż to! Nic na tym nie stracimy a można zyskać. Tylko fajnie by było jakby to trafiło w gorące, bo inaczej pomysł legnie w gruzach.
@Volt224: Dobrze, ze się odezwałeś. Obecnie mam trochę zapierdziel w pracy i nie miałem zbytnio czasu żeby to ogarnąć. Martwi mnie to ze nie trafił ten post do gorących przez co ciężko o większy rozgłos.
Zrobię za chwile post, w którym nawiąże do tego wpisu i spróbujemy ruszyć z tym tagiem. Ale potrzebuje ludzi, którzy pomogą mi to rozkręcić. Może byłbyś chętny? Bez ofert ludzi ten tag nie będzie miał sensu
@Nanuno: sam jestem osobą która raczej szuka pracy niż może ją komuś dać a i uczę się obecnie. Co nie zmienia że jak dostanę narzędzia mogę włożyć coś od siebie w tworzenie tagu. Pomysł świetny ( ͡º ͜ʖ͡º)