Wpis z mikrobloga

@Mageq: znajdą się barany które będą jej pisać wypociny a ona odpisze "heh", "nom" ":p" itd Czasem wejdzie poczyta, podbije sobie samoocenę i poleci do klubu przelizać się z erasmusem xD
  • Odpowiedz
@Mageq: a co miała ci niby odpisać xDDD durne pytanie, portale randkowe są od poznawania nowych ludzi i dopiero po poznaniu się wychodzi na jakiej stopie będzie dana znajomość
  • Odpowiedz
@Mageq: O, ja bym lubiła takie pytania, są energiczne. :D A co do jej odpowiedzi... Już nawet strumienie świadomości "Chłopaków do wzięcia" mają w sobie więcej treści...
  • Odpowiedz
  • 1
@Mageq jesteś z Białegostoku albo okolic? :D Jak ja z ta dziewczyna kiedys pisałem na Tinder, za bardzo glupia, nie warta czasu ani zachodu xD
  • Odpowiedz
a co miała ci niby odpisać xDDD durne pytanie, portale randkowe są od poznawania nowych ludzi i dopiero po poznaniu się wychodzi na jakiej stopie będzie dana znajomość


@pamq:
Aha, a sklepy spożywcze są od poznawania nowego asortymentu. Normalnie wchodzisz do sklepu - co mają to bierzesz, a potem w domu sprawdzasz czy dobre i wyrzucasz albo zjadasz. Każdy normalny człowiek tak robi. A jakieś #!$%@? np. przychodzą kupić kurczaka i
  • Odpowiedz