Wpis z mikrobloga

o wuj, jak rynek operatorów komórkowych to jest mega pole minowe
(interesuje mnie jakikolwiek pakiet rozmów z UE + ewentualnie telefon, ale niekoniecznie, firma). Po przeszukaniu ofert wychodzi, że najlepiej wziąć:
1. Orange (za 55 jest 250 minut, a za 75 no limit do UE - a jak doda się S7 Edge to kosztuje prawie tyle co na ceneo)
2. T-mobile (za 80 zeta no limit w UE ale bez telefonu)
3. Plus (60 zł - 150 minut, 80 - 1000 minut w UE bez telefonu)
4. Play - niby 30 zeta za no limit, ale musisz wziąć z telefonem, który przy S7 jest 2 tysiące (!!!) złotych droższy niż ceneo co de facto przeklada się na abonament około 95 zeta za no limit.

dwa lata temu kolejność miałem odwrotną (no - poza t-mobile. nigdy więcej t-mobile)
#telefoniakomorkowa #orange #plus #play #tmobile
  • 13
@gwynebleid: Pakiet rozmów z UE czy do UE z Polski? Bo jeżeli to pierwsze to bierzesz normalny pakiet krajowy i zgodnie z zasadami RLAH działa on na terenie UE, przy czym z internetem jest tak, że 5zł za usługi telekomunikacyjne daje 257MB w roamingu.
@OrangeEkspert: te, pomarańczka, a wyjaśnij mi czemu przy przedłużeniu abonamentu nie dostaje się darmowych rozmów i smsów do wszystkich? Nowy Orange Biz dla Firm (Europejski)
według tabelki powinno być, a w cenniku tak jakby nie za bardzo.
@gwynebleid: zastanawiam się nad nolimit na wszystkim więc poza pakietowe ceny nie bardzo mnie interesują. Kiedyś byłem w t-mobile i jakoś generalnie neutralnie ich oceniam, ale obecnie chyba mają najlepszą ofertę dla firm.