Wpis z mikrobloga

  • 3
@dedyk ogólnie fajnie mieć navi i głośniki B&O, ale nawet bez tego wyposażenie daje radę. Dobre auto, jak Ci budżet pozwoli bierz S-Line z quattro.
  • Odpowiedz
@dedyk ogólnie fajnie mieć navi i głośniki B&O, ale nawet bez tego wyposażenie daje radę. Dobre auto, jak Ci budżet pozwoli bierz S-Line z quattro.


@Jubei: Budżet dość elastyczny, szukam wstępnie czegoś 2010-2011, Estate (kombi). Jeśli zaś chodzi o te wszystkie opcje to słabo się znam, poczytałem trochę neta i na tym bazuję. Z tego co doczytałem to S-line jest twardy i niski jeśli chodzi o jazdę, a 4wd zaś więcej
  • Odpowiedz
  • 1
@dedyk estate? Siedzisz w UK? Jeżdżę takim właśnie A4 z 2013 i jestem bardzo zadowolony. Quattro może i jest nudne, ale nigdy nawet na ułamek sekundy żadne koło nie straciło przyczepności. S-line faktycznie sztywny i w miarę niski, ale na w większości idealne angielskie drogi nadaje się znakomicie. Ja wybrałem sedana, bo mam tylko jedno dziecko i brak zwierząt. ;)
  • Odpowiedz
@Jubei: Irlandia, na drogi też nie ma co narzekać, jeśli nie zapuszcza się w nieznane gdzie królami szos są owce... U mnie dwójka + pieseł... początkowo szukałem VW Tiguan, ale lokalna oferta bardzo uboga a to co jest u dilerów to ceny zawyżone nawet o 5k... a nie chce mi się jechać 300km na obejrzenie 1 sztuki. W środe mam jeszcze umówione 1 oględziny tu lokalnie, ale raczej małe szanse więc
  • Odpowiedz
@dedyk: Torsen jest na ogół bezkosztowy, bo się nie psuje. Jedyne co, że musisz mieć opony tak samo zużyte na wszystkich kołach. No i nieco rośnie spalanie.
  • Odpowiedz
@dedyk: to zależy od wersji MMi. Z tego ca pamiętam to są tam możliwe MMI Basic Plus, MMI 2G, MMI 3G. basic będzie miał sterowanie z poziomy konsoli, reszta pomiędzy biegami.
Jeździ się fajnie jak trafisz dobrze wyposażoną wersję to ma parę bajerów co cieszą.
Pełny pakiet Sline to zderzaki, progi + lotka w Avancie, inne wnętrze i zawieszenie + 19" koła.
Na takim jeździ się dość nisko i twardo ale
  • Odpowiedz
@dedyk: Z tym androidem będzie problem ponieważ mmi w audi to nie tylko radio, nawigacja itd. To komputer sterujący autem, zamykanie samochodu, składanie lusterek, klimatyzacja, interwały zmiany oleju itd.
  • Odpowiedz