Wpis z mikrobloga

Ej mireczki sprawa jest poważna. W piątek będę jechał pociągiem. Ostatni raz robiłem to z 8 lat temu na odcinku 40 minut. Teraz będzie całe 5h. Co mam zabrać w podróż i jak się zachowywać. Żeby nie denerwować współpasażerów wziąłem sobie kapcie coby w samych skarpetkach nie chodzić bo nie wypada. Mama zrobiła ogórasy to idealne będą do kanapek z jajeczkiem. Ogórasków i kanapek wezmę więcej żeby poczęstować. Zastanawiam się też nad małym smooltokiem o jakiejś polityce i sprawach bieżących coby nie siedzieć tak po cichu.

Chce żeby moi współpasażerowie wspominali tą podróż. Jakieś rady dodatkowo?

#pytanie #heheszki
CreativePL - Ej mireczki sprawa jest poważna. W piątek będę jechał pociągiem. Ostatni...

źródło: comment_H0fMuLqWSiyJqiuu3xMl5eCgLpClFwXR.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: Nie usiadz przez przypadek na swlim miejscu, stracilbys dobry patent na rozpoczecie konwersacji z innym, ze wspolpasazerow, nie zaszkodzi jesli przez grzecznosc uprzesz sie na siedzenie przy oknie, wtedy z pewnoscia zostaniesz uznany za otwartego wolnomysliciela, wrazliwego na piekno natury.
  • Odpowiedz
@CreativePL: przede wszystkim do podrozy trzeba sie przygotowac. Nie zmieniaj skarpet przez tydzien przed podroza, po wejsciu do przedzialu oczywiscie zdejmij buty i wyprostu nogi, opierajac je o fotel siedzacego naprzeciwko pasazera mowiac "chyba nie bede panu przeszkadzal". Nie czekaj na odpowiedz.
Jeszcze protip - przedzial jest najlepszym miejscem do wykonywania dlugich i prywatnych rozmow telefonicznych, ew. telefonicznych konsultacji z proktologiem
  • Odpowiedz
  • 0
@CreativePL Nie jakieś tam kanapki z jajkiem na twardo ale do tego dołożyć koniecznie kiełbaski wiejskiej mocno naczosnkowanej sklejonej musztardką. Jak już wcześniej było, do tego Perełka plus coś mocniejszego na rozwiązanie języków mniej śmiałym współpasażerom. Na początek dłuższa konwersacja przez telefon z ciocią aby wszyscy czegoś się o tobie dowiedzieli i były tematy do zagajenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po wejściu obowiązkowo każdemu musisz podać rękę na przywitanie.


Dobrym obyczajem jest zacząć od prawego miejsca od okna i idziesz w kolejności:

okno-środek-korytarz-środek-okno.


@Saute: Podobno trzeba się też przywitać z najbliższymi przedziałami, ale ja tam nie wiem, zawsze obskakuję cały wagon i każdemu mówię
  • Odpowiedz