Wpis z mikrobloga

Ej mireczki sprawa jest poważna. W piątek będę jechał pociągiem. Ostatni raz robiłem to z 8 lat temu na odcinku 40 minut. Teraz będzie całe 5h. Co mam zabrać w podróż i jak się zachowywać. Żeby nie denerwować współpasażerów wziąłem sobie kapcie coby w samych skarpetkach nie chodzić bo nie wypada. Mama zrobiła ogórasy to idealne będą do kanapek z jajeczkiem. Ogórasków i kanapek wezmę więcej żeby poczęstować. Zastanawiam się też nad małym smooltokiem o jakiejś polityce i sprawach bieżących coby nie siedzieć tak po cichu.

Chce żeby moi współpasażerowie wspominali tą podróż. Jakieś rady dodatkowo?

#pytanie #heheszki
CreativePL - Ej mireczki sprawa jest poważna. W piątek będę jechał pociągiem. Ostatni...

źródło: comment_H0fMuLqWSiyJqiuu3xMl5eCgLpClFwXR.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@CreativePL: Zdejmij od razu skarpety, bo inaczej Cię wezmą za jakiegoś wsioka bez krzty wychowania. Dodatkowo polecam wziąć śledzie w oleju, tak by współpasażerowie wiedzieli, że rozmawiają z kimś na poziomie. GL
  • Odpowiedz
@CreativePL: ja jeszcze lubię jak ktoś mówi do mnie jak mam słuchawki w uszach, wali alkoholem i papierosami albo je sobie na deserek nektarynkę, czy inną brzoskwinkę aż sok mu płynie po rękach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Maglev:

Nie bierz słuchawek, wszyscy chcą słuchać razem z tobą muzykę rapsową z telefonu.


W sumie spoko. Puszczę im electro swing. Mało osób słucha ale pewnie nie mieli
  • Odpowiedz
@CreativePL: Bardzo ważna jest pora w jakiej będziesz podróżował, jak w nocy to nie zgadzaj się na gaszenie światła, jak w dzień to pamiętaj by okno było cały czas uchylone by przewiew był. Ubierz dresy co się będziesz w podróży męczył, termos weź a i nie zawadzi jakaś buteleczka czegoś mocniejszego, warto poczęstować po kieliszeczku towarzyszy podróży.
  • Odpowiedz
pasztet, pasztet jest koniecznością


@Otter: W sumie teraz w freshu jest pasztet DUDA to idealnie połączy dwa tematy kanapeczek z ogórkami i smooltoku o sprawach bierzacych. GENIALNE:D To będzie udana podróż
  • Odpowiedz
@CreativePL: Ooo widzę, że długa podróż przed tobą :) Koniecznie zakup sobie przed rozpoczęciem podróży kebaba, a do kebaba to wiadomo - jakieś piwko! :) A najlepiej kilka. W puszce, bo lżejsze. Pro tip, jak zasłonisz puszkę jakąś torebką to totalnie nikt się wtedy nie domyśli co pijesz. Nie zapomnij pobekiwać, to lepiej dla zdrowia.
  • Odpowiedz