Wpis z mikrobloga

Ej mireczki sprawa jest poważna. W piątek będę jechał pociągiem. Ostatni raz robiłem to z 8 lat temu na odcinku 40 minut. Teraz będzie całe 5h. Co mam zabrać w podróż i jak się zachowywać. Żeby nie denerwować współpasażerów wziąłem sobie kapcie coby w samych skarpetkach nie chodzić bo nie wypada. Mama zrobiła ogórasy to idealne będą do kanapek z jajeczkiem. Ogórasków i kanapek wezmę więcej żeby poczęstować. Zastanawiam się też nad małym smooltokiem o jakiejś polityce i sprawach bieżących coby nie siedzieć tak po cichu.

Chce żeby moi współpasażerowie wspominali tą podróż. Jakieś rady dodatkowo?

#pytanie #heheszki
CreativePL - Ej mireczki sprawa jest poważna. W piątek będę jechał pociągiem. Ostatni...

źródło: comment_H0fMuLqWSiyJqiuu3xMl5eCgLpClFwXR.jpg

Pobierz
  • 50
@Maglev:

Nie bierz słuchawek, wszyscy chcą słuchać razem z tobą muzykę rapsową z telefonu.


W sumie spoko. Puszczę im electro swing. Mało osób słucha ale pewnie nie mieli okazji.


@appylan: @tomy86: Bez przesady. Jak bym z wami jechał to byście kanapki z jajeczkiem nie dostali :/

@zarobiona:

i koniecznie do tego kabanosiki.


Kabanosik do wódeczki będzie idealny.

@Saute:

Po wejściu obowiązkowo każdemu musisz podać rękę na przywitanie.
@CreativePL: Bardzo ważna jest pora w jakiej będziesz podróżował, jak w nocy to nie zgadzaj się na gaszenie światła, jak w dzień to pamiętaj by okno było cały czas uchylone by przewiew był. Ubierz dresy co się będziesz w podróży męczył, termos weź a i nie zawadzi jakaś buteleczka czegoś mocniejszego, warto poczęstować po kieliszeczku towarzyszy podróży.