Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, w sumie nie sądziłam, że kiedykolwiek coś napiszę tutaj, ale... Co myślicie o sytuacji, kiedy chłopak wymusza na mnie kontakty seksualne? To znaczy teoretycznie nie robi tego na siłę (w sensie nie przygniata mnie, nie dusi, nie bije itp), ale kiedy mówię "nie", on tego nie przyjmuje do wiadomości i dalej się "przystawia", nawet jeśli go odpycham... ostatecznie ulegam (niekoniecznie to musi być seks, raczej rzadko), ale nie raz po czymś takim ryczałam i on to widział, dobrze wie, że to przez to, ale i tak sytuacja się powtarza bardzo często. Ja po prostu nie chcę na razie takich kontaktów, mam złe doświadczenia z poprzedniego związku (w sensie ogólnego traktowania przez faceta) i na razie nie chcę wchodzić w taką intymność. Teraz jestem w takim stanie, że chce mi się rzygać na samą myśl o seksie, czy czymkolwiek z tym związanym, mam totalnie dość tego. No ale według niego powinnam mu pozwalać, bo on się czuje przytłoczony i odepchnięty, kiedy tego nie robię.

Teraz jak to napisałam, to widzę jak strasznie słabo to wygląda. A najgorsze, że obydwoje mamy +25 lat, nie żadna gimbaza. Boję się samotności, kocham go, ale chyba dłużej tak nie dam rady. Chyba, że faktycznie to ja wydziwiam?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 99
  • Odpowiedz
@YouMadeMe: wiem, ale to słowo nie jest zakazane i zależy od kontekstu czy należy je dodać czy nie. Niemniej jednak masz rację, widząc to słowo powinienem się zainteresować o co chodzi i czy odpowiedź powinna zostać dodana :)
  • Odpowiedz
, jak w pełni uzasadniony rozwód w kościele katolickim, po zatajeniu, że się jest niezdolnym do wydania na świat potomstwa


@NAGI: coś Ci się pomyliło. Nie ma rozwodów w KK. Jest jedynie możliwość stwierdzenia, że małżeństwo nigdy nie zostało waznie zawarte i nigdy nie istniało.
Rozwód przerywa małżeństwo, co w KK możliwe nie jest.
  • Odpowiedz
@agaja: Nooo, teoretycznie jest - jeżeli ważnie zawarte małżeństwo nie zostało skonsumowane, można je rozwiązać. Ale to czepialstwo z mojej strony, faktycznie bardzo często ludzie mylą pojęcia ;)
  • Odpowiedz
@raspberry_pi: do ważności małżeństwa ważna tez jest ta konsumpcja. Wiec w sumie trzebaby dociekać, kiedy dokladnie z ważnie zawartego staje się już ważnym :D
trochę semantyczne niuanse, ale jednak znaczenie chyba mają. Choć przyznam, że aż tak szczegółowo tej sprawy nigdy nie badalam :p
  • Odpowiedz
cb3ea631e4: To teraz mi wytłumacz w jaki sposób ja obraziłem tą dziewczyne drogi @sokytsinolop

bo czuję się wtedy jak... no nie wiem nawet jak to nazwać. W sumie to jak dziwka, która musi kogoś zaspokoić. Nie widzę tego jako okazywanie uczucia.


Ja napisałem, że skoro robi to co robi tylko dlatego, że boi się samotności to w takim razie czuje się dobrze. To nie jest moja ocena tylko
  • Odpowiedz
Naczytał się poradników "samców alfa" i herezji na braciasamcy.pl. Myśli, że udajesz króliczka, który ucieka, ale w taki sposób by go jednak złapać.


@progresss: No bez przesady- wszędzie (chyba nawet na braciasamcy), gdzie piszę się o łapaniu uciekającego króliczka jest wyłożona granica między taką grą a sytuacją opisaną przez OP.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania najlepiej porozmawiaj z nim o tym szczerze tak jak tutaj, niech wie na czym stoi. Miłość w zdrowym organizmie zazwyczaj idzie w parze z pozadaniem. Zazwyczaj jak kobieta odsuwa sie od seksow to dla faceta sygnal ze nie jest dlla niej wystarczajaco atrakcyjny, meski itd. W ten sposob niechcący kastrujesz partnera. Jestem pewny ze ostatnie czego moglby sie w tym temacie domyslic to to, ze masz zraze po poprzednim zwiazku.
  • Odpowiedz