Wpis z mikrobloga

Cześć, dawno nie pisaliśmy nic pod tagiem #webh, dlatego chcemy Wam podać kilka informacji na temat nowości w naszych usługach, które mamy nadzieję, że Was zainteresują:

1. #promocje #kodyrabatowe

- Obowiązuje dla Was kod WYKOP50 dający 50% rabatu na wszystkie nasze usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Uruchomiliśmy program partnerski, dzięki któremu polecając klientów dostajecie 20% dożywotnio od wszystkich wpłat poleconego przez Was klienta, a ten klient dostanie od Was 20% na pierwszą wpłatę jakiej dokona
- Dla naszych dotychczasowych klientów zaproponowaliśmy wyjątkowe promocje – jeśli jesteś naszym klientem, sprawdź maila od nas!

2. #serwery #vps #kvm

- Backupy wykonują się co godzinę i możecie je samodzielnie przywracać z poziomu panelu – możecie przywrócić poprzez podmianę aktualnego obrazu dysku Waszych serwerów, lub na 3 godziny powołać tymczasową instancję utworzoną z backupu – możecie przejrzeć co zepsuliście i przywrócić to co potrzeba :-) Backupowych instancji możecie także używać do sprawdzenia, czy to co chcecie wdrożyć na Waszym serwerze produkcyjnym, zadziała poprawnie na instancji powołanej „na chwilę” dla testu.
- Nieco zmieniliśmy formułę serwera KVM Mini – teraz ten serwer jest jeszcze bardziej atrakcyjną opcją dla kogoś kto szuka niedrogiego rozwiązania VPS.

3. #hosting

- Zgodnie z Waszymi życzeniami, kilka parametrów bezpieczeństwa ustawiliśmy na wyższe – teraz możecie bez obaw uruchamiać aplikacje intensywniej korzystające z baz danych.
- Nasz hosting możecie przetestować za 1zł przez kwartał i sprawdzić wszystkie jego możliwości. Taka tam mała #promocja :-)

Więcej nowości już niebawem :-)

Jeśli macie pytania lub uwagi – jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji!
  • 15
  • Odpowiedz
@webh: A możecie kogoś dodać do programu lojalnościowego? Zaprosiłem kolegę (jest trochę upośledzony, ale życie) i nie pomyślałem wtedy o Programie, a widzę, że jest prawilny (ew. czy on może zgłosić na support)
  • Odpowiedz
@fervi: czemu tak brzydko piszesz o koledze? :-(

Niestety, nie mamy możliwości dopiąć już zarejestrowanej osoby do programu.
  • Odpowiedz
@webh: Jest wnerwiający :P W każdym razie cieszy się z VPSa na KVM. Ja w miarę, bo 10GB to za mało :D Najwyżej dokupię trochę GB
  • Odpowiedz
@webh: W mailu napisaliście, że można przenieść się na to KVM mini za darmo. Tzn za złotówkę wykupić serwer i przenieść (potem zrezygnować z jednego). Ale to już promocja nie aktualna?
  • Odpowiedz
@xaoc: Jeśli masz problem z realizacją którejś promocji, napisz ticket, zobaczymy co da sie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@webh: Nie chcę wam dupy zawracać. Miałem dziś czas i chciałem spróbować prze migrować stronę :D A tak to zrealizuję promocję i będzie 2 miesiące serwer leżeć. Będę pisał jak będę miał czas.
  • Odpowiedz