Wpis z mikrobloga

Na TVPis tez cos wspominaja o wczesniejszych wyborach. Pomyslcie teraz dlaczego. To skutek tego ze Duda zawetowal dwie ustawy. Kaczynski ewidentnie chce zrobic takie zmiany na ktore mu Konstytucja nie pozwala, wiec jak nie moze bezprawnie kontrolowac sadow, to wiekszosc konstytucyjna to jedyne co go interesuje. Zwykla reforma kraju i budowanie dobrobytu Polakow ma w dupie. Do przemyslenia

#polityka #bekazpisu #neuropa #4konserwy
  • 12
@Haqim: no wlasnie też trochę mi się to rzuca w oczy. Jeśli będzie samorozwiązanie, to oznacza tylko, że Kaczor faktycznie miał wbite we wszystko, poza pełnią władzy. Co z lekka pokazuje, że jest trochę chory na jej punkcie.

Z resztą jego wystąpienie "bez trybu" jak dla mnie było takim pierwszym momentem, w którym cała jego maska opadła ...
@Haqim: mam nadzieję, ze jeżeli będą wcześniejsze wybory to jak nigdy przeciwnicy się zmobilizują i będą głosować na wszystko poza pis. Mam też nadzieję, że to "wszystko" wykluczy też PO, PSL i SLD, jako członków starej gwardii i pozwoli porządzić trochę Nowoczesnej, Razem, Kukizowi i reszcie nowości (oczywiście mam zastrzeżenia do każdej z nich, ale #!$%@? lepsze to niż wychowani na starych metodach politycy popis).
@szcz33pan: może był, ale politycznie nic nie zrobił jeszcze źle. W sensie jego ugrupowanie nie jest odpowiedzialne, za żadne #!$%@? reformy itp. Dlatego wymieniłem kukizów, razemowców i kto tam tylko chce. Ale jak był w partiach rządzących albo koalicyjnych to wypad.