Wpis z mikrobloga

Rozumiem, jak ludzie sobie robią krzywdę, i podczas białaczki lecza się homeopatią. Ale robienie #!$%@? z logiki i nauki to już jest przesada. Aż mnie serce zaczęło boleć. Pod tym postem na grupie poświęconej jakimś naukom naturalnym jeden chłopak podobno z technikum naukowym trącił, ze kryształy magicznie pamiętają i tak następuje zapis na waszym dysku! A druga osoba, napisała iż to jest czysta fizyka kwantowa. Na pytanie na jakiej zasadzie miałoby to działać, brak odpowiedzi. Byłem tam dla beki ale musze wyjść, bo boli mnie że ktoś tak wyciera sobie dupę nauką. Musiałem się wyżalić

#pseudonauka #nauka #bekazpodludzi i troszeczke #oswiadczenie
NecroYuggoth - Rozumiem, jak ludzie sobie robią krzywdę, i podczas białaczki lecza si...

źródło: comment_bn3SouEbwwNWmrvNujK1oRJsO3TVJSJg.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@NecroYuggoth: Jak ludzie kojarzą wypowiadanie słów nie podszyte żadnymi emocjami z uczuciami (czy napisanie czegoś na kartce), to się nie dziwię, że się związki rozpieprzają. O "pamięci wody" nawet się nie będę wypowiadał.
  • Odpowiedz
jeden chłopak podobno z technikum naukowym trącił, ze kryształy magicznie pamiętają i tak następuje zapis na waszym dysku!


@NecroYuggoth: Woda może się ustawiać w różne kombinacje z innymi cząstkami wody tworząc ciekawe struktury. Kiedyś coś czytałem, że da się tak sprawdzić w jakim otoczeniu była woda (inne substancje, ciśnienie, chyba coś tam, że bez temperatury). Teraz nie mogę tego znaleźć.
  • Odpowiedz