Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj przestaję wspierać PiS bo rzygać mi się chce jak plują teraz na PAD tylko dlatego że zawetuje spartoloną ustawę o KRS i SN. To, że ta ustawa to jakiś legislacyjny dramat włączając te wszystkie "czeskie" błędy które niby miały by być poprawione jakąś nowelą to sprawa jasna jak słońce. Wspierałem ten rząd za pozytywną dla Polski politykę zagraniczną, wzmianki na temat reformy podatków etc ale to co dzisiaj zrobili z własnym prezydentem dyskwalifikuje ich jako polityków i w moich oczach skazują na polityczną banicję. PiS ma poważny problem bo po prostu nie mają tam żadnego politycznego zmysłu, potwierdza to niestety teorię że w naszym kraju do polityki pchają się w większości miernoty intelektualne. Jestem przekonany, że gdyby nie całkowity dostęp i kontrola mediów publicznych to ich polityka sprowadziła się do tego, co mieliśmy w tym kraju przez 8 ostatnich lat.

#polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #duda
  • 2
@pk347: a co to ma do polityki zagranicznej trolu? Poza tym w Polsce nie ma trójpodziału władzy, u nas to działa czysto teoretycznie. Raczej jest podział władza ustawodawcza i wykonawcza a władza sądownicza.