Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem teraz będzie rozłam w PIS na frakcje demokratyczną i psychoprawice. Demokraci staną po stronie Dudy a autorytarna psychoprawica dookoła Kaczora. Trzymam kciuki za zwycięstwo Dudy. Jako lewicowiec nie mam nic przeciwko demokratycznej prawicy.

Dopóki trzymają się konstytucji i szanują innych, dają żyć innym są zupełnie ok i mogą sobie rządzić do woli. Protestuje nie przeciwko prawicy ale przeciwko niszczeniu demokracji. Te ustawy PIS o SN, KRS zapowidały, że PiS nie da żyć normalnie nikomu poza PIS.

A poza tym: WYGRALIŚMY #neuropa!!! Nie jest to wprawdzie #3xweto, bo wciąż zostaje niefajna ustawa o sądach powszechnych. Ale najbardziej skandaliczne ustawy o KRS i SN padły.

#polityka #4konserwy
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@PafnucyMaj Duda i tak ma krew konstytucji na długopisie i nic tego nie zmieni ( nie odebrał ślubowania od sędziów TK). Choć bardo dobrze że zawetowal.
  • Odpowiedz
@Wurzel: dlaczego? inteligentni prawicowcy są ok. Zdarzają się tacy nawet na wykopie i można z nimi fajnie pogadać. Najgorsi są fanatycy i beton, który traktuje paski TVP Info jako słowo objawione. Im więcej rozsądnych ludzi w #4konserwy tym lepiej dla #neuropa
  • Odpowiedz
@PafnucyMaj: Probowałem z tobą dyskutowac, bo jestem centro prawakiem, ale mnie obrażałeś, gdy ci już argumentów zabrakło. Stąd twoje kciuki, które są nic nie warte.
  • Odpowiedz
@PafnucyMaj: a nie wydaje Ci się, że Andrzej zawetował te śmieszne ustawy żeby opozycja nie miała za czym protestować i zrobić z nich jeszcze większych idiotów? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PafnucyMaj: Co do rozłamu się zgadzam, ale co Wy macie z tak łatwym mówieniem i określaniem lewicy i prawicy. A jak już idąc Twoim tokiem rozumowania to osoby obok kaczora będą bliżej lewicy. Dlaczego? Kaczor nie ma nic wspólnego z wiarą i patriotyzmem. Podłączył się tylko pod to by zdobyć elektorat. Skąd wiem o tym? Mój wujek zakładał z nim partię i im dłużej z tym człowiekiem przebywał to go poznał
  • Odpowiedz
@maxwol: jakoś ciężko uwierzyć żeby kaczor udawał wierzącego. W takim razie jest bardzo przekonujący, moja babe by za nim w ogień wskoczyła ( ͡° ʖ̯ ͡°) A tak poza tym, masz cos na potwierdzenie swoich słów?
  • Odpowiedz
  • 1
@Narcyz_ Jak będę u wujka to z ciekawości podpytam jak to dokładnie było z kaczorem. Opowiadał mi to dawno temu więc zapamiętałem tylko parę rzeczy. Pamiętam też jak mówił, że ogółem z Lechem można było wszystko załatwić i się dogadać. Ale jak wchodził Jaro to od razu było zamieszanie i konflikty i przez niego też odszedł z partii.
  • Odpowiedz