Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski stoję przed wyborem pierścionka zaręczynowego dla swojego #rozowypasek i chciałbym prosić o wyrażenie opinii co myślicie o takim wzorze (pic rel). Mianowicie udało mi się w trakcie rozmów wyciągnąć tyle że powinien być z białego złota i mieć zabudowany kamień, w sensie nie utwierdzony na tych nóżkach, taki bardziej praktyczny, który nie będzie się zahaczał. Z drugiej strony wiem że różowy lubi (w przypadku ubrań np.) jak coś jest "ciekawe" w sensie inne niż większość tego typu rzeczy, a ten wzór wygląda mi na bardzo "prosty". (Firma pierścionka nie ma nic do rzeczy, chodzi mi głównie o wzór pierścionka)
#zwiazki #kiciochpyta #pierscionek #zareczyny
źródło: comment_vVYnE4F0Vdl0jfcYhwGulNZySeOlRID9.jpg

Czy chciałabyś dostać taki pierścionek zaręczynowy

  • Tak 54.0% (47)
  • Nie 46.0% (40)

Oddanych głosów: 87

  • 15
@Papaya: Kupiłem różowemu identyczny xD
Na żywo wygląda o niebo lepiej niż na zdjęciu.
Pamiętaj tylko, że jeśli będzie za duży/za mały to od razu chowaj do pudełka i biegnij wymienić. Nie zmniejszaj go, wymień na ten sam model w innym rozmiarze. Warunkiem jest pozostawienie pierścionka w stanie idealnym bez śladów noszenia.
@Elmair: co to się nie boję, już wszystko mam obadane ( ͡ ͜ʖ ͡) jej pierścionki idealnie wchodzą na jeden palec u ręki więc z dobraniem rozmiaru luz
@Papaya: wzór bardzo fajny, nie jest przesadzony, a mimo to ma w sobie coś, co przyciągnie oko :) z opisu spełnia oczekiwania, więc możesz śmiało szukać czegoś takiego; ale zawsze lepiej będzie poszukać u lokalnego jubilera
@Papaya: Ile ten pierścionek kosztuje w aparcie? Widziałam u mniejszego jubilera jak byliśmy wymieniać rozmiar mojego , taki sam praktycznie jak na zdjęciu pokazujesz za chyba 800zł :)

Moim zdaniem jeśli dziewczyna chce białe złoto i inne zamontowanie kamienia niż nóżki, to taki jest bardzo ładny :) Chociaż dobrze zrobione nóżki nie haczą. Ja też się tego bałam szczerze mówiąc, ale dostałam z nóżkami porządnie wykonany i nie haczy o nic
@Shyvana: w aparcie coś 1600-1700 zł. Jeśli chodzi o nóżki to już jakiś czas temu tak z ciekawości wypytywałem jak zobaczyła gdzieś na fejsie pierścionek jakiejś koleżanki czy ona by chciała właśnie taki, to mi mówiła, że nie bardzo, wolałaby bez tych nóżek tylko taki zabudowany