Wpis z mikrobloga

@krokodylek92 druga sprawa istota spotkania... Wszystkim piszesz żeby przeczytali po co Twoi rodzice w ogóle tam jechali. Warto tutaj zaznaczyć że głównym wątkiem jest jednak screen z rozmowy który zamieściłes i nijak nie powinno nas obchodzić sedno tylko treść screena. Równie dobrze Twoi rodzice mogli tam jechać na przysłowiową kawę, to nie ma znaczenia. Ale jak juz o tym mówisz to nie rozumiem twojej hm... "Roszczeniowosci" ponieważ piszesz że najemcy
  • Odpowiedz
  • 0
@shnitzel this gona be goood xd zaczynając od dołu... Podpisując jakkolwiek umowę zakładasz że chcesz kogoś później oszukać? No bo to właściwie podpisuje abonament z operatorem sieci ale nie powiem mu wcześniej że nie będę płacił w weekendy - no bo wiesz w weekendy z telefonu nie korzystam więc dlaczego miałbym płacić XDDDDDDD a może wystarczyło by się dogadać albo dać znać wcześniej? Nie na to nie wpadłaś to przerosło twoje planowanie. Bo widzisz gdybym wiedziała że nie chcą płacić w wakacje to mógłbym na ten okres wynająć mieszkanie okazjonalnie. Mogli byśmy zrobić to w umowie głównej bądź w aneksie, ale ja dowiedziałem się o tym w lipcu, jak według ciebie znajdę teraz lokatorów ad hoc?

Oni nie mogli znaleźć czasu by zadzwonić do moich rodziców przez dwa tygodnie i w dodatku moi rodzice pofatygowali się w niedzielę żeby z nimi pogadać. Najwidoczniej jesteś ślepa że nie zauważyłaś wcześniejszego pytania który dzień im pasuje do odbioru czynszu. Nie odpowiedzieli od środy, to nie jest marnowanie mojego czasu? Jak cokolwiek mogę zaplanować skoro nie wiem jaki dzień wielmożnym studenciakom będzie pasować :) na szacunek trzeba sobie zasłużyć :) wynajmują od niecalego roku :)

Apropos spoko - dla mnie to oznaczało że są w domu przez cały dzień i nie przeszkadza im o której wpadną moi rodzice. To bardzo proste rozumowanie oparte na tym że zapytałem o której godzinie im pasuje spotkanie. Brak jednoznacznej odpowiedzi świadczył na ich nie korzyść.
  • Odpowiedz
@krokodylek92 Wiesz co jednak jesteś roszczeniowym kretynem bo gówno nas obchodzi wasza umowa najmu a jedynie o co tu się rozchodziło to o twoj screen i o twoja nieumiejętność logicznego myślenia. Człowiek tłumaczy Ci to kulturalnie ale tobie (celowo z małej) brakuje już za grosz kultury i za chwilę skończy się na tym że napiszesz coś typu: A Twoja stara... weź się ogarnij #czarnolisto
  • Odpowiedz
  • 0
@shnitzel widzisz jak pięknie pokazujesz swój małostkowy tok myślenia? Ja jak przystało na poważnego rozmówcę odpowiedziałem na twoje wszystkie argumenty po kolej. Twoja odpowiedź jest zupełnie nie związana z tematem, przykro mi ale jesteś bezużytecznym atencyjnym różowym paskiem. Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej milcz
  • Odpowiedz
  • 2
@krokodylek92 Jesli umowisz sie z kims, ze wpadnie do Ciebie w piatek przed dziewietnasta, to spodziewasz sie, ze moze zadzwonic do drzwi juz o trzeciej nad ranem w nocy z czwartku na piatek? xD
  • Odpowiedz