Wpis z mikrobloga

  • 10
Postanowione!
Wokopiwo w Poznaniu vol 666.
Sobota, 29.07.17, 20:00.
Stajenka Pegaza, Fredry 8B.
Zarezerwowalem cale dolne pietro, ktore moze pomiescic 40os.
20% rabatu na hasło WYKOP.

#poznan #piwowpoznaniu
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

studia skończyłem

@Adams_GA: ty, a kiedy się bronisz, to jakieś piwerko zrobimy

panie poważny prawniku z czteroletnim doświadczeniem w kilku kancelariach, rzucający się na randomów w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@urwisjakichmaIo: już się obroniłem i to kilka miesięcy temu, to tak informacyjnie. Słuchaj, ja ogólnie do Ciebie nic nie mam, poza tym że się do mnie p-------------ś na co Ci odpowiedziałem. Mam coś do niektórych ze stałych bywalców tego mitycznego kręgu piwa w Poznaniu, którzy w jednym z pubów gdzie na nich trafiłem śpiewali barkę na całą salę, a na pytanie koleżanki czy można pożyczyć krzesło odpowiedzieli "s--------j od tego
  • Odpowiedz
spójrz na swój content tutaj tworzony bo to żenada.


@Adams_GA: powiedział ziomek który jak dostał bana za obrażanie użytkowników to założył multikonto i się rzucał na wszystkich myśląc, że nikt nie będzie wiedział że to jego konto XDDDDDDDDDDDDD
PS. To że ktoś Ci tak odpowiedział to nie znaczy, że był z wykopu. Na ŻADNYM piwie nie była śpiewana barka a jakby ktoś to zrobił to by chyba został wystawiony za
  • Odpowiedz
powiedział ziomek który jak dostał bana za obrażanie użytkowników to założył multikonto i się rzucał na wszystkich myśląc, że nikt nie będzie wiedział że to jego konto XDDDDDDDDDDDDD


@Limonene: nie dostałem bana za obrażanie użytkowników tylko ktoś napisał "Dokończ zdanie Arka Gdynia..." a ja napisałem "was j----a" co było nawiązaniem do fragmentu filmu "Klatka" Latkowskiego, nawet nie skierowanym do żadnej osoby. Po drugie założyłem multikonto ale z dwa tygodnie przed końcem bana, z tego co widzę dalej nie ma bana więc nie wiem o czym mówisz, chyba coś Ci się pomieszało.

PS. To że ktoś Ci tak odpowiedział to nie znaczy, że był z wykopu

pls. już raz mieliśmy tę dyskusję, wrzuciłem Ci wpis Marpopa w którym w dzień tego zdarzenia zwoływaliście się do pubu w którym to się stało, na wodnej,
  • Odpowiedz
@Adams_GA:

taka odzywka do dziewczyny powinna się skończyć kontrolnym liściem w twarz.


Było go wykonać wtedy, mielibyśmy przynajmniej dowód że jej autor nie był z wykopu ;)
  • Odpowiedz
@Adams_GA: BTW widzę, że edytowałeś post. Już wymieniasz trzecie miejsce :D kiedyś mówiłeś, że to na pewno było w Słoniu i Taczce, potem że w OSP i dałeś link do wpisu że tam byliśmy, a teraz o wodnej xD ja sobie nie przypominam żadnego piwa na wodnej w pubie z planszówkami, nawet nie wiem że taki pub jest na wodnej. Chyba, że chodzi o NaPiwek. A tam nas też nie
  • Odpowiedz