Wpis z mikrobloga

Cóż, VP pokazało, że mogą jeśli tylko chcą. Odpadli w półfinale, gdzie na początku Majora wykopki nie dawały im żadnych szans na wyjście z grupy. Pasha naprawdę pokazał kawał dobrego CSa, moim zdaniem MVP turnieju patrząc na samych zawodników Virtus.Pro. Mam nadzieję, że ten turniej ich podbudował i jeszcze zobaczymy polaków jako zwycięzców wielu przyszłych turniejów.
Wielkie brawa dla publiczności, naprawdę coś pięknego, ten doping. () ()
Wykopkowe "eksperty" niech zamkną dupę i nie szczekają!

I ostatnia sprawa. Widzisz @Wirtuoz słowa dotrzymałem, wpisu nie usunąłem.

Finał Majora w Krakowie będzie rozgrywany pomiędzy VP a SK, zobaczycie. Będziecie się albo dziwić, albo śmiać z tego wpisu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgo #pglmajor

Cóż myliłem się trudno żyje się dalej, każdy ma prawo do błędu, możecie się śmiać.
Wołam plusujących mój wpis, oraz ludzi z komentarzy i ich plusiki. ( ͡º ͜ʖ͡º)


#csgo #pglmajor "#wykopowyekspert" Sledzelewackiebetybobogaty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 6
@SledzeLewackiebetyBoBogaty: warto też kilka słów o byali 'm bo to co sie dzieje w komentarzach na jego FB to typowa polska cebula, chlop wiele razy uratowal dupe i dzieki jego fragom runda przechodzila na korzysc VP. Nie wiem za co go tak cisna ale jest tak samo dobrym graczem jak cala reszta ekipy i nalezy mu sie szacunek
@xViro: Każdemu z Virtusów należy się szacunek, bo gdyby każdy grał indywidualnie to by nie ugrali nawet pierwszego meczu w grupie i było by szybkie 0-3 do domu. Tak samo Byali, Snax, Taz, Neo czy Pasha dołożyli coś od siebie aby dojść tam gdzie doszli, szkoda że niektórzy ludzie tego nie rozumieją. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aż samo ciśnie się na język: "Mówisz, że jest gównem, a