Wpis z mikrobloga

No właśnie, ciekaw jestem waszej opinii #4konserwy i wy #neuropa (choć pewnie wielu z was ma mnie na czarno jako pisowskiego trola XD - kocham was).
Ciekaw jestem, jak myślicie jaki wymiar i przesłanie będzie miał tegoroczny Marsz Niepodległości?
Może popuśćmy wodze fantazji i wyobraźmy sobie, że tym razem to patrioci spod znaku czekoladowego orła będą chcieli zamanifestować swój patriotyzm i sprzeciw wobec władzy?
Albo zetrą się ze sobą 2 Marsze Niepodległości - jeden prawacki i jeden lewacki?
W którym z nich policja będzie używała haniebnych metod prowokacji i zatrzymań z dupy?
Czy tym razem to maszerujący "w obronie demokracji" napotkają nienawistnie rozłożone na chodnikach kostki brukowe?

Zapraszam serdecznie do dyskusji.
#polityka #marszniepodleglosci2017
  • 9
@jack-lumberjack: Patrząc po forach kibicowskich (którzy stanowią trzon MN) raczej nie przeważa pozytywny stosunek do reform PiS - ale wiadomo, że pod rękę z Antifą nikt tam nie pójdzie. Spodziewam się łagodniejszego starcia niż ostatnimi laty.
@jack-lumberjack: a marsz KOD, 11 listopada 2016, to był marsz poparcia rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°), kto wie może teraz po protestach powstanie jakaś nowy ruch społeczny który zastąpi skompromitowany KOD i zorganizują coś na 11.11
kto wie może teraz po protestach powstanie jakaś nowy ruch społeczny który zastąpi skompromitowany KOD i zorganizują coś na 11.11


@k1fl0w: Szczerze mówiąc - mam taką nadzieję. Jak myślisz kto ma potencjał zorganizowania takiego ruchu?
No i mam przeczucie graniczące z pewnością, że do takiego (daj Bóg) oddolnego ruchu społecznego zaraz przykleją się LGBTQWERTY, feministki, antify i inne tego typu środowiska, które na dzień dobry niestety skompromitują taki ruch.
@jack-lumberjack: Nic nie będzie. Przejdą sobie i wpadnie kilka nagrać do internetu jak typy z jakiegoś onr chcą wszystkich zabijać i wieszać jak rok temu, a z marszu antify jakieś śmieszne fotki jak cymbały się poprzebierały. Przekaz będzie żaden, od poniedziałku nikt tego nie będzie pamiętać.