Wpis z mikrobloga

@kabzior: Kurier zrobił powtórne doręczenie.. tzn przywiózł z powrotem na sortownie.. w poniedziałek spróbuje znowu.
Widocznie nie było Cię w domu, a nie mógł/nie chciał z jakiegoś powodu awizować.. To pocztex ? Kod zaczyna się od EE czy paczka, kod zaczyna się od 00 ?
  • Odpowiedz
@Prezes_Lato: po wysłuchaniu o 500+ i o abonamencie i rejestracji tv i reszty gówna "w kolejce oczekuje 30 osób, a szacowany czas oczekiwania na połączenie wynosi 45 minut"
@r5678: jakie gówno. a jak znowu mnie nie będzie bo będę w pracy? nie mogę tego sam odebrać jakoś?
głupi amazon, wysyłał DHL było ok, to teraz jakiś #!$%@? kurier poczty :/ to już paczka na lokalną pocztę lepsza.
  • Odpowiedz
@kabzior: To trzeba było być w domu... albo zamówić do pracy. Jak cie znowu nie będzie w domu to będzie to już druga próba i będzie mógł zostawić awizo i paczkę na najbliższej poczcie. Ewentualnie jest też opcja że błąd systemu.
  • Odpowiedz
@r5678: słuchaj, nie wiedziałem czym to zostanie wysłane, amazon sam sobie dobiera przewoźnika, czasem dhl, czasem inny kurier, czasem zwykła paczka pocztowa. żaden kurier nigdy nie miał problemu zadzwonić i powiedzieć o próbie dostarczenia, nie dalej jak dwa dni temu zamawiałem coś z allegro i też to był kurier poczty, zadzwonił i powiedział że zostawia w sklepie obok (też swoją drogą nieźle, ale zadziałało).
czy to wróciło na Włókniarzy? może
  • Odpowiedz
Powiedz najpierw czy to pocztex czy paczka. EE czy 00..
Ogólnie z weru nie możesz odebrać, to są obiekty zamknięte.

Najlepiej to zadzwoń na infolinie.. bo może błąd w systemie.. albo ktoś się pomylił.

Bo jeszcze masz szansę że ktoś Ci to dzisiaj przywiezie... ale z każdą minutą co raz mniejsze.
  • Odpowiedz
@Cinos: na dupę niech idzie.. przejdzie się tylko nie potrzebnie, jakby była na jego poczcie to był wpis, ze awizo i do obioru w placówce i obok byłaby nazwa placówki.. którą nie jest WER.. tylko NP UP miasto nr, AP miasto nr.

@kabzior: No to pocztex... dzwoniłeś ? Ogólnie pocztexów nie można awizować wcześniej niż po dwóch próbach doręczenia. A to że kurier nie dzwonił... nie musiał. Ogólnie
  • Odpowiedz
@r5678: dzięki za pomoc i wyjaśnienia. nie dodzwoniłem się, bo nie mam cierpliwości czekać 45 minut. trochę niefajna ta usługa przyznam szczerze, zdecydowanie bardziej bym wolał, żeby mi zostawili na poczcie pod samym domem. trudno, zaczekam aż będzie wystarczająco razy nieudanie dostarczona i odbiorę sobie z placówki.
  • Odpowiedz
@kabzior: Jest jeszcze taka opcja że wydał paczkę komu innemu. Np sąsiadowi. Ale ogólnie tak nie wolno robić.
Jak w poniedziałek do 11 nie będzie nowego statusu na tej stronie to możesz zacząć się martwić bo będzie to znaczyło, że jednak tą paczkę komuś wydał i niestety będziesz musiał zadzwonić. Tam będziesz musiał dojść do odpowiedniej osoby, i potem ta osoba będzie musiała sprawdzić w systemie to co jest na
  • Odpowiedz
@kabzior: Ale jeżeli wydał komu innemu to od razu po wklepaniu numeru przesyłki powie Ci ta osoba komu wydał. tzn imie i nazwisko bo się to wyświetli.
  • Odpowiedz
@kabzior:
Doręczono oznacza doręczenie przesyłki. Gdyby kurier wrócił z nią na WER w śledzeniu było by "nieudane doręczenie", a jak awizował to było by, że awizo i nazwa placówki.
Żeby przesyłka dostała status "doręczono" ktoś musi pokwitować jej odbiór.
Jeżeli to pocztex to trzeba dzwonić pod nr 804 104 104 lub 43 842 0 842.
Do tego email na uslugi.pocztowe@poczta-polska.pl
Ewentualnie reklamacja. Na stronie pocztex.pl jest formularz kontaktowy.
  • Odpowiedz
@pcela: Tak, ale jak jest mobilny to mógł oznaczyć w aplikacji że doręczył, a nie doręczył i wtedy pójdzie w system że doręczono.
  • Odpowiedz