Wpis z mikrobloga

Takiego smsa dostałem dziś od janusza:

"Witaj MArto:-) nie wiem jak zacząć te pare słów:-) Minęło troche czasu czas na jakąś refleksję:-) Ja myślę, że to co było to było nie ma co rozkminiać tematu :-) Piszę do ciebie bo zamilkliśmy obydwoje i nie ma komu pierwszemu wyciągnąć ręki :-) Ja więc to robię bo pamiętam jak to ty po kilku latach jakiegoś też głupiego milczenia się pierwsza do mnie odezwałaś :-) Jestem ci to dłużny :-) i liczę na to, że mnie zrozumiesz:-) oczywiście jeśli uważasz, ze to co się stało wcześniej to moja wina proszę przyjmij moje przeprosiny :-) I wiem że w twoim życiu też się pozmieniało na super :-) Pewnie nie uwierzysz ale nadal ci dopinguje :-) Jeśli chodzi o mojego byłego przyjaciela to powiem że #!$%@? go z roboty tej gdzie razem robiliśmy nasze relacje są zerowe :-) pewnie długo by tu pisac o wszystkim :-) Chłopak ukradł baterie do wózka widłowego która waży tonę i chciał ją wywieźć z zakładu samochodem i wpadł :-) Nie pytaj skąd mam nr Twój :-) a Jeśli nie masz ochoty na wznowienie znajomosc to odp krótkie "nie" wtedy sprawe zamkniemy na zawsze :-) Czekam na odp :-)"

Nadawca +48 726 682 464

:-)

#wyludzenie #oszustwo #januszbiznesu #sms #zlodziej
  • 5