Wpis z mikrobloga

@erbo: Nie wiem, nie rozumiem ich, omineli cały sens wpisu,
lampka chyba im sie zapaliła czerwona na słowa PIS i beton 89'

Mi chodziło że dla statystycznego Polaka czyli statystycznego wyborcy Nie ma innych alternatyw niż PIS który daje +500
Nie,tylko zauważyłem że prezes jest od dawna w polityce :)


@Kielek96: Wow, to przypomnij nam jeszcze biografie Britney Spears, bo ma ona taki sam związek z tematem "alternatywy dla PiSu" o której pisał OP.
@erbo: A ja napisałem "od 89 ludzie wybierają tych samych ludzi i potem mają pretensje że w kraju się źle żyje." nie ma alternatywy bo ludzie nie chcą szukać alternatyw,a potem narzekają że jest źle
A ja napisałem "od 89 ludzie wybierają tych samych ludzi i potem mają pretensje że w kraju się źle żyje."


@Kielek96: Ale ja nie komentowałem tego, tylko to że napisałeś o JK, co w tym temacie ma taki sam sens co napisanie o Jennifer Lopez.
@liberi: Jeśli na poważnie zadajesz te pytania (a mam nadzieję że jednak tylko żartujesz) to to jest naprawdę przykry obraz człowieka, który wierzy w to, że jest różnica pomiędzy PO a PiS-em. Gdzie byłeś w latach 2007-2015 jeśli uważasz, że PO "było średnie"? xD Kiedy tacy ludzie zrozumieją, że OBIE partie muszą zniknąć z polskiej sceny politycznej, inaczej do końca świata będą się wzajemnie zwalczać? Szkoda słów.