Wpis z mikrobloga

Mireczki, niedługo mam pierwsza randkę. Jaką koszulkę założyć do beżowych chinosów i granatowych sneakersów? Zwykły T-shirt jak z licbazy, czy może polówkę? Jakiego koloru? Uwaga Naukowy Bełkot w https://www.youtube.com/watch?v=P2IpI5tWns0 mówił, że mężczyzna najatrakcyjniej wygląda w białej koszulce.

W sumie nie wiem, czy na pewno jest to kolor beżowy. Spodnie są koloru takiego jak na picrelu.

#modameska #streetwear #niebieskiepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #ubierajsiezwykopem
wyjzprz2 - Mireczki, niedługo mam pierwsza randkę. Jaką koszulkę założyć do beżowych ...

źródło: comment_p59ldWEMROEGLfJMQFveLqDBBhKdWSoH.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Zwykły T-shirt jak z licbazy, czy może polówkę?


@wyjzprz2: Nigdy ale to nigdy nie zakładaj t-shirtów. Chyba że na myjnie gdy chcesz umyć auto. Albo na rower. Ale nigdy nie na spotkanie z kobietą, bo jak sam napisałeś "jak z licbazy" - czy chcesz dla niej wyglądać "jak z licbazy"? Załóż polówkę albo koszulę z długim rękawem.
  • Odpowiedz
@Jokker: nie ma nic złego w noszeniu t-shirtów. Licbaza jak już to noszenie gównotshirtów z nadrukami. Ładnie dopasowany biały t-shirt bez nadruku styknie elegancko
  • Odpowiedz