Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał kto powołał kiedyś tag #janowiczcwel. To byłem to ja.
I moje przeczucia co do niego okazały się sprawdzone.
Janowicz ostatecznie potwierdza ze z Polską reprezentacją nie chce mieć nic wspolnego i nie będzie grał z Polskim Orzełkiem na koszulce.

proponuje mu żeby #!$%@?ł z Polski, parodia sportowca.

#janowiczcwel #tenis #sport #wydarzenia
A.....h - Gdyby ktoś się zastanawiał kto powołał kiedyś tag #janowiczcwel. To byłem t...

źródło: comment_GWX4jiW7HzqpDy43PusWRMm38EeUvnCA.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 5
@AmonGoeth On mieszka w Polsce ? Nie nam jego motywacji więcej nie będę go surowo oceniać. Związki sportowe w Polsce potrafią być rakogenne. Nie jeden sportowiec z wieku dyscyplin miał z nimi konflikty.
  • Odpowiedz
proponuje mu żeby #!$%@?ł z Polski, parodia sportowca.

@AmonGoeth: jeszcze przez kilka dni póki istnieje niezależne sądownictwo, Polska jest wolnym demokratycznym krajem

jako wolny obywatel wolnego kraju ma święte prawo wolności podejmować wolne niezależne decyzje co do swego życia, jeśli nie łamią prawa i konstytucji RP, występować w reprezentacji lub nie występować

za to prawo do wolności walczyli, przelewali krew, ginęli, Mieszko 1, Jagiełło, Kościuszko, Drzymała, Piłsudski, Pilecki, Popiełuszko
  • Odpowiedz
@Variv: Polka która gra dla Niemiec, bo nie miała wsparcia od PZT. W 2016 wygrała Australian Open i US Open. Mieszka w Puszczykowie gdzie prowadzi tez akademię tenisa
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: generalnie typa strasznie nie trawię, za jego styl bycia i wieczne wykłócanie się o wszystko...ALE!

Nie wiem jak to wygląda w przypadku tenisa, jednak wiem jak wygląda reprezentowanie kraju w lekkoatletyce, a dokładnie biegach długo dystansowych.

Kontakt z PZLA? Znikomy. Jakakolwiek forma dofinansowania na zawodach? Tylko wtedy, gdy masz wyniki plasujące cię w czołówce najlepszych lekkoatletów na
  • Odpowiedz
@Variv: właśnie sytuacja podobna jak to opisuje @Godek Najpierw zero wsparcia, bo wsparcie tylko dla tych co mają już wyniki. Niemcy inwestują w młodzież i mają później wyniki seniorskie. Polacy mają za to pretensje, że ktoś nie gra dla Polski.
  • Odpowiedz
@xstempolx: @Variv: @Godek: @xstempolx: @spere: @Variv: @xstempolx:

Szczerze to #!$%@? mnie on bardzo od jakichś 2-3 lat jego zachowanie i stosunek do tego jakie wsparcie otrzymywał wówczas jest absurdalne, Kubot potrafi wygrać WIMBLEDON przyjechać zagrać singla dla pucharu Davisa i nikt nie ma o nic problemów, problemy zostawia się w szatni i tam próbuje się z nimi mierzyć.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: można kogoś nie lubić i masz dużo racji w tym co piszesz o jego zachowaniu ale.. niech #!$%@? z Polski, bo nie chce grac w reprezentacji, a Ty go nie lubisz? Bez przesady, niech sobie mieszka jak chce, nie takie #!$%@? tu mieszkają.
  • Odpowiedz
proponuje mu żeby #!$%@?ł z Polski, parodia sportowca.


@xstempolx: to napisałem, nie napisałem że musi #!$%@?ć, choć dla mnie osobiście to bez znaczenia. Niech wraca do grania w CS:GO niedługo tylko to mu zostanie.
  • Odpowiedz