Wpis z mikrobloga

Takie ładne pokoje w Coxbenchu 20min piechotą od ASOS.

Ktoś reflektuje na mieszkanie w prawdopodobnie największym domu w okolicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4 łazinki, 3 kuchnie 8 pokoi, podjazd z bramą, garaż i schowek na rowery. Do tego grill, miejsce na ognisko i wielki ogród w którym można robić co się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właściwie do osób które się decydują teraz - zostało mi tylko to, w centrum może będę miał jeszcze 1-2 pokoje ale to bardzo, bardzo niepewne.

Zostały 2 osoby do 400. Przy 400 osobach zrobię rozdajo 2 tygodni pokoju za free. Więc obserwujcie tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sorekchairtyltd

#uk #emigracja #barnsley #darfield
sorek - Takie ładne pokoje w Coxbenchu 20min piechotą od ASOS.

Ktoś reflektuje na ...
  • 13
@TheRakQueen: nawet przy 2 ludziach moze coś być nie tak. Sam mieszkam w 9 osób od niemal 2 lat i jeśli ma się normalnych ludzi to można się dogadać i spokojnie sobie żyć bez przeszkadzania. A mamy w tylko jedną kuchnie - tutaj problemy się niwelują przez sporą ilość kuchni i łazienek ;)
@sorek: czasami żal mi tyłek ściska, jak patrzę na te nowe pokoje. Widać jak przez ostatni rok zwiększył się standard w twoich domach. Cena pewnie też odpowiednio poszła w górę, to tak bardzo mi mój standard na Długosza nie przeszkadza :p

Jakbyś miał jakąś ciekawą jedynkę to daj znać. Może być na jakimś zadupiu, daleko od centrum, byle było gdzie auto zaparkować :) Najlepiej na północ od Barnsley.
@TheRakQueen: To tak trochę jak akademik albo wojsko (mieszkałem 18 miesięcy z kilkudziesięcioma obcymi ludźmi z całej Polski w jedynym budynku koszar - trochę czasu minęło i człowiek się przyzwyczaił, a nawet ciężko było opuścić to miejsce).

A pokój bardzo ładny jak zwykle zresztą u Sorka.
@Nobody: obiecuje Ci dać znać - generalnie nic nie robimy jeśli ktoś nam nie zgłasza to wychodzimy z założenia że wszystko jest ok i dopiero gdy ktoś się przeprowadza robimy check pokoi i ewentualny remont. Wprawdzie u was w kuchni potrzebny był dawno i temu go zrobiliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do pokoi się odezwę ale to dopiero pod koniec Sierpnia ( ͡° ʖ̯