Wpis z mikrobloga

#neuropa znalazła dowody na to, że to Jarosław K. jest odpowiedzialny za śmierć brata. CSI wykop znów stanął na wysokości zadania. Jakie dowody, zapytacie? Służę uprzejmie. xD @Dzindybry - wołam. Porozmawiajmy trochę o RiGCzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazlewactwa #bekazneuropy #bekazpodludzi #beka #4konserwy #polityka, a przede wszystkim #shitwykopsays
szczotkadokiblazadlugie - #neuropa znalazła dowody na to, że to Jarosław K. jest odpo...

źródło: comment_Diwow3VdmEam5IfAJi4mxzGss2KIWfYZ.jpg

Pobierz
  • 7
@szczotkadokiblazadlugie: mam nadzieję, że wiesz, że tańce pisu na grobach i szukanie zamachów albo winnych katastrofy smoleńskiej to (obok betonowania elektoratu) właśnie odrzucanie od siebie myśli, że to wszystko jest wina wojenki polsko-polskiej, której czołowymi graczami byli wtedy ludzie z pis z jarkiem w pierwszym rzędzie? zagłuszanie sumienia. bardzo prosty mechanizm.
@nie_jem_grzybow:
Masz trochę racji, co do wojenki polsko - polskiej, choć na pewno nie zgodziłbym się tutaj na szukanie symetrii. Tyle tylko, że idąc tą logiką, winni są również ją dziś stawiający, z całą świtą PO czy Palikociarnią na czele, z całym tym przemysłem pogardy. Mniejsza, o to. Myślę, że w jakimś sensie moglibyśmy tutaj się dogadać

Trochę odeszliśmy jednak od sensu mojego posta. Przyznasz chyba, że wklejanie twittów politycznego rywala
@szczotkadokiblazadlugie:

Przyznasz chyba, że wklejanie twittów politycznego rywala jako dowodu na to, że, cytuję: OSOBIŚCIE WYSŁAŁ GO NA ŚMIERĆ, koniec cytatu, jest pozbawione RiGCzu na tylu poziomach, że wstydziłbym się coś takiego napisać w podstawówce.


jeżeli polityczy rywal oskarża cię z mównicy o zabójstwo swojego brata wbrew wszystkim dowodom i po 2 latach "niezależnego śledztwa", które to dotychczasowe ustalenia miało wywrócić to kilka słów prawdy (nawet tej brutalnej) są naprawdę niczym...
a widzisz. to ciekawe co piszesz. przez 5-6 lat nikt tego nie mówił z powodów o których piszesz, nie ujawniano rozmowy kaczyńskich


Naprawdę? Serio? Jeszcze tego samego roku, Palikot opowiadał o tym, że winny jest JK, Radzio wysyłał twitta zamieszczonego wyżej, ale wierzysz w to, że ktokolwiek miałby jakiekolwiek hamulce przed ujawnieniem taśm unicestwiających politycznego rywala? Wytłumacz mi to proszę. Dlaczego nie mieli skrupułów by mu to zarzucać, ale mieliby mieć skrupuły,
@szczotkadokiblazadlugie:

Palikot

że ktokolwiek miałby jakiekolwiek hamulce przed ujawnieniem taśm unicestwiających politycznego rywala


tu już nawet nie chodzi o tę rozmowę, bo rzeczywiście mogła być na temat chorej matki. nieważne.
winne jest całe środowisko. samolot tego dnia nie powinien w ogóle wystartować. ale wystartować musiał, bo trzeba było się licytować na patriotyzm. na to kto pokazał się z putinem a kto sam. kartą fałszywego patriotyzmu i walki z wrogiem pis gra