Wpis z mikrobloga

Hahah
Ale potem było jeszcze lepiej, Rysio płakał że koleś, który nie został skazany prawomocnie,
grozi mu sądem za nazwanie go przestępcą przez Rysia

Piękne podsumowanie czym dla Rysia jest państwo prawa
Jestem Rysio i mogę każdego bezkarnie nazywać przestępcą, bo jestem Rysio xD

Jak ten baran ma dalej te 5%?
ale z tym Ryszard problemu nie miał


@budep:
Nie, wcale nie miał z tym problemu, że ta sprawa jest z automatu przegrana obojętnie kto będzie wybierał sędziów do KRS xDDD

Przecież tylko sąd podległy bezpośrednio Nowośmiesznej, nie skazałby Rysia za takie oczywiste oszczerstwo.
I to właśnie dla Rysia jest jego "państwo prawa".
@erbo: to, że wypominasz Petru (po stosunkach międzynarodowych) że płacze bo ktoś chce go podać do sądu o nazwanie go przestepca bez wyroku, zapominając kompletnie o Ziobrze (prawniku, prokuratorze generalnym, ministrze sprawiedliwości) który robił dokładnie to samo, nazywając kogoś morderca bez wyroku. To trochę mnie razi.
@banan_termoaktywny:
Nie nazwał go tutaj mordercą, co wyraźnie widać na tym nagraniu które sam przestawiłeś.
A poza tym:

W związku ze śmiercią Floriana Mastalerza Mirosławowi G. zostały przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie postawione zarzuty nieumyślnego narażenia pacjenta na utratę życia (w związku z pozostawieniem gazy w ciele pacjenta) oraz nieumyślnego spowodowania śmierci (w związku ze zbagatelizowaniem informacji sanitariuszki w tej sprawie)

W maju 2011 do Prokuratury Okręgowej w Warszawie dotarła kolejna