Wpis z mikrobloga

ehh Mireczki, do pewnego momentu byłam nawet skłonna umówić się z z kimś z wykopu, no bo dlaczego nie? Mowia, że trzeba dać każdemu szansę. Ale po tym co mi co niektorzy wypisują na PW to aż się odechciewa. A potem krzyczycie, że #rozowepaski to takie złe i powstaje tak powszechna na tym portalu mizoginia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Serio myślicie, że jak po wysłaniu max 5 wiadomości proponujecie (a wlasciwie sugerujecie, ale w dosc oczywisty sposob) seks to dziewczyny sie rozbieraja i "fapuja" czy co tam robia rozowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) do Waszych avatarow? Nie jestem przeciwniczką przygodnego seksu ale c`'mon dajcie się chociaż poznać no i jesli ma to byc "przygoda" to jednak wygląd tu odgrywa istotną rolę. A przedstawianie się jako Don Pablo, mimo że masz na imie po prostu Paweł nie robi z Ciebie macho #pdk

Albo gdy pytacie czy mozna sie jakos ze mna spotkac. Na cholerę te podchody, facet powinien być stanowczy, nikt nie lubi cieplych kluch ktore same nie wiedza czego chca. Zaproponuj mi kawę (chociaz preferuje piwo :P) to sie umowie, a nie jakies "czy bylaby mozliwosc".

Ale i tak moim faworytem są widoczne podchody. Chcecie byc tacy niby "nie chodzi mi o spotkanie, zaproponuje jak troche popiszemy, to wyjdzie ze podczas rozmowy to wyjdzie, ze chce sie z Toba spotkac bo fajnie mi sie z Toba pisze", mimo ze juz od pierwszej wiadomosci kierujecie rozmowe na temat spotkania. Serio to widac i wtedy odpisuje juz tylko z grzecznosci. Jesli w pewnym momencie przestalam odpisywac to juz wiesz dlaczego :-)

Rozmowa czy zarty o seksie sa spoko, o ile nie przekroczy sie granicy juz na samym poczatku. Wulgarne slownictwo moze pociagac kochanke ale nie swiezo poznana osobe na mirko xD

Oczywiscie wciaz jestem sklonna (to nie oferta xD) umowic sie z kims przez internet ale c'mon zainteresujcie mnie soba i sprawcie zebym chciala sie z Wami spotkac. Serio :-)

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - ehh Mireczki, do pewnego momentu byłam nawet skłonna umówić się z z kimś ...

źródło: comment_P553NtsmxnA5DWY0iGIBTN6gCsvJsyu0.jpg

Pobierz
  • 236
  • Odpowiedz
@LR300: mozesz jakos rozwinac i uzasadnic czy stac Cie tylko na "czytajac Twoje wpisy, ale nie podam konkretow bo tak se #!$%@?, zeby #!$%@? ale jestes taka taka i taka"
  • Odpowiedz
@MangoZjem: czytając twoje wpisy od dłuższego czasu, nawet jak by mi ktoś zapłacił to bym się z tobą nie spotkal, a tu widze masz takie wymagania jak byś była nie wiadomo kim xd
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Nie, to ja go prosiłem o możliwość pracy. Chciałem tylko pokazać, że pomimo tego, że jestem jego podwładnym (daleko od sługi, ale nie osoba równoważna) to i tak pada takie pytanie. Wydaje mi się, że takie pytanie to zwykłe okazanie grzeczności od którego warto zacząć nową znajomość.
  • Odpowiedz
Grzeczne pytanie o wyjscie to brak pewnosci siebie.
Za to jak stulejarz pyta wprost o bezposredni przygodny sex to elo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niedlugo to #!$%@? standardem bedzie "Ty, #!$%@?, randka Tu" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rybak17: mam ponad 400 subskrybentow pod tagiem autorskim. wystarczy? :P

Grzeczne pytanie o wyjscie to brak pewnosci siebie.

Za to jak stulejarz pyta wprost o bezposredni przygodny sex to elo ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Sorcerer001: serio tylko takie 2 scenariusze dostrzegasz w kwestii podrywu? nic pomiedzy?
  • Odpowiedz
@rybak17: nie zrozum mnie zle, nie ksiezniczkuje ale to troche jak z praca. nie szukam nowej pracy ale jak ktos mi ja zaproponuje to nie skreslam od razu tylko patrze jakie korzysci zmiana mi moze zaoferowac ;)
to samo z niebieskimi, nie zalezy mi na szukaniu milosci ale jak ktos juz sie zainteresuje moja osoba to niech sie odpowiednio zareklamuje ;)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: zainstaluj sobie gg jeśli chcesz mieć lepsze towarzystwo i tak poza tym to 90% mireczków nie jest takimi debilami, żeby używać wykopu jak tindera, więc ocenianie mirków w taki sposób to nieporozumienie xD
  • Odpowiedz
@MangoZjem Niektóre Mireczki nie chcą tracić na Ciebie więcej czasu niż te 5 wiadomości, bo to by się mogło im nie opłacać np. gdybyś ich sfriendzonowala, a przecież wiadomo, że friendzone to największe zło tego świata xd to wszystko to chlodna kalkulacja :D ale rozowepaski też tak robią, każdy trochę tak ma, że sobie kalkuluje co mu się bardziej opłaca przez co brak w tym jakiejs finezji :D
  • Odpowiedz