Wpis z mikrobloga

@xGreatx: No to mówie - nie graj. Cieszę się, że rozwiązałem Twój problem. Gra jest super grywalna cały czas jak ma się odpowiednie podejście, gram od bety, nie kupiłem ani jednej paczki nigdy (ani za kasę ani za gold) i świetnie mi się gra. Gdzie Ci się spieszy żeby po dodatku od razu mieć wszystkie nowe karty? Grasz o top100? zawodowo? czy co? Ja gram dla zabawy, kilka gier wieczorem czasem,
@weshu: Ziomek, jesteś typkiem, który lubi areny czyli grac randomową talią na randomowe talie xDDDDD. Nic dziwnego, że twój mózg nie przetwarza tego co piszę bo dla ciebie RNG to pewnie frajda jak przegrywasz na randomową rzecz. Szkoda mi ciebie. Jeszcze te twoje #!$%@? o tym ile masz golda i dustu xD.
@weshu: Do ciebie trzeba jak do reszty wykopków czyli jak do betonu umysłowego. Nie potrafisz zrozumieć, że najlepiej dla niektórych gra się zaraz po dodatku gdy nie ma mety i testuje się decki? Aby to robić trzeba mieć dobry start z paczkami. Nie każdy gra te twoje arenki, ktoś wbija golda robiąc winy. 3/4 twojego shit postu jest o tobie, jaki to jesteś fajny, jak to sobie grasz areny bo je
@xGreatx: jeśli tylko Ci chodzi o to żeby mieć gold przed dodatkiem to graj byle czym na casualu, żeby zrobić 10 winów dziennie i questy i po sprawie, co wtedy RNG Cie interesuje? Coś się chyba pogubiłeś w tym swoim marnym tłumaczeniu. #!$%@?, że HS to gówno, potem zmieniasz zdanie, że czasami to nie gówno. Ogarnij się.