Wpis z mikrobloga

@KoneserPasztetu: + codziennie przed uzyciem sprawdzaj oba fora czy nie stały się wykrywalne, bardziej sie opłaca walić płatne 30zł/miesiąc ale na free też idzie ujechać, Ostatnio grałem w zeszłym roku to 1kh+ na globusie, globus wbity bodajże po 14 meczu, wszystko grałem praktycznie same rankedy, bana wyłapałem jak #!$%@? w nocy złą wersję czita odpaliłem :D pamiętam jakie poruszenie było wśród znajomych haha :D
  • Odpowiedz
@Piaer: Można sprawdzać chyba aktualizacje off-setów czy jakoś tak, no ekspertem nie jestem ale skoro przy płatnych czitach które informują o wykrywalności właścicieli jest może 0.1% zbanowanych to jednak się da :D
  • Odpowiedz
@Piaer: Ale updaty offsetow nie są z opóźnieniem robione :p. Jeśli nie sprawdzisz i zagrasz na nieaktualnym czicie to fakt, dostaniesz bana po paru dniach/tygodniu. Ale tak jak mówie płacąc 30zł/msc masz praktycznie 99% pewnosci ze unikneisz bana. Oczywiscie trzeba do tego cos jeszcze potrafic, ja uzywalem głownie ESL (wh), opanowane używanie wygląda tak jakbyś miał dobre słuchawki, do tego dajesz sie pare razy zabic i overwatch moze ci naskoczyc,
  • Odpowiedz