Wpis z mikrobloga

@appylan: Nie serio, po prostu jestem #!$%@?. A poza tym, jak pisałem gdzieś, że Zagłębie będzie Mistrzem Polski w sezonie 2016/17 to zaczęło #!$%@?ć mecze, więc może teraz zadziała w drugą stronę.
@LeBron_: hehe wiedziałem że tak będzie ;P w każdym normalnym klubie Stoki był by #!$%@? najpóźniej w grudniu 2016. Odkąd odszedł Piątek i Dąbek to w ofensywie jest dramat i w obronie tez :P Będzie dobrze jeśli sie utrzmamy ;]
@b1tz: Nie, nie, nie. Kompletnie nie o to mi chodzi. Zagłębie nie ma być typowym polskim klubem, który po serii porażek #!$%@? trenera, zatrudni nowego, po czym znowu go zwolnią i cały cykl zacznie się od nowa. Wraz z zatrudnieniem Stokowca w 2014 rozpoczęliśmy długoletni projekt przebudowy klubu i musimy przez ten projekt wytrwać, bo inaczej skończymy tak samo jak każdy polski klub z mocarstwowymi marzeniami. Prawda, że Stokowiec wystawiając taki
@LeBron_: no wiem że nie mamy być topowym klubem w PL, ale chociaż żeby grać w tej grupie mistrzowskiej ;) Mi chodziło bardziej o to że grając przez cały poprzedni sezon padake Stoki nic nie zrobił żeby poprawić tą gre (no może według niego wczoraj było ok :D) Wiem że to dopiero 1 kolejka nowi zawodnicy muszą się zgarać itd. Mam nadzieje że ta gra się poprawi chociaż wątpie w to
@b1tz: Znowu nie rozumiesz. My MAMY być topowym klubem w Polsce i MAMY zgarniać tytuły, dlatego NIE MOŻEMY naśladować innych zespołów. My nie próbujemy być nową Legią, nowym Lechem, nową Jagiellonią - my wdrażamy własną wizję klubu i musimy się jej trzymać, by zachodzić jak najdalej. Zeszły sezon był zboczeniem z kursu i musimy zrobić wszystko, by cofnąć jego błędy. Nie możemy się zadowalać samą grupą mistrzowską - Zagłębie musi wciąż
@LeBron_: no będziemy musieli przyzwyczaić się do środka tabeli. Bo do topki nawet podjazdu nie mamy. sezon 15/16 to mozna powiedzieć wypadek przy pracy. Poprzedni sezon to pokazał i ten też pokaże :)))
@michalind: #!$%@?. To nie ja z nas dwóch nieustannie piszę u Ciebie posty tylko po to, żeby Ci nawrzucać.

@b1tz: Nie ma czegoś takiego jak przypadek. Jeśli zajęliśmy w sezonie 15/16 trzecie miejsce i przez jakiś czas nazywali nas najlepszym zespołem w Polsce to znaczy, że na to zasłużyliśmy. Jeśli zajęliśmy w zeszłym sezonie dziewiąte miejsce i biliśmy się o utrzymanie to znaczy, że na to zasłużyliśmy. I tak samo
@LeBron_: To, że byliśmy się o utrzymanie było także wynikiem karnego z kapelusza w meczu Arka - Płock, czy przekręcenia nas w meczu z Jagiellonią.. To, że Termalica grająca cały sezon piach i antyfutbol była w górnej ósemce nie znaczy, że na to zasłużyła, co pokazują także ich wyniki w tej grupie. Dajmy Stokowcowi popracować, to że wystawił Janoszkę i Todorovskiego zamiast nowych to nie powód, żeby go zwalniać. Gry nie
@LeBron_: piszesz głupoty w miejscu, które obserwuję, to odpowiadam.

1.

Znowu nie rozumiesz. My MAMY być topowym klubem w Polsce i MAMY zgarniać tytuły, dlatego NIE MOŻEMY naśladować innych zespołów.

Co to za tekst? Czyli jeśli jakiś klub w Polsce okaże się dominatorem (jak w tej chwili Legia), to nie możemy jej naśladować? A co jeśli różne kluby w Polsce obiorą wszystkie możliwe drogi sukcesu? Rozwiązać klub?

2.

Widzicie, na którym
@ejrafi: prawda, że kilkukrotnie zostaliśmy w tym sezonie obrobieni, no ale spójrzmy prawdzie w oczy - nawet gdyby nie ten karny to i tak tamten sezon zapadłby w pamięci jako wielkie rozczarowanie. zaniedbaliśmy się przez ten ostatni rok, teraz pora zakasać rękawy. wczorajszy mecz był gówniany, prawda, ale nie wszystko stracone. wierzę w umiejętności Stokowca.

@michalind:

Co to za tekst? Czyli jeśli jakiś klub w Polsce okaże się dominatorem (jak